ProМусор створить каталог українських підприємств у галузі управління відходами

ProМусор створить каталог українських підприємств у галузі управління відходами shutterstock

Маргарита Шевченко

Для розміщення в каталозі потрібно встигнути заповнити форму до 1 травня

Редакція порталу ProМусор почала створення каталогу підприємств України в галузі управління відходами. Він дозволить полегшити пошук послуг, товарів або контактів. 

Про це у коментарі ЕкоПолітиці розповіла головний редактор сайту Вікторія Опанасенко.

"Наша мета — надати зручний інструмент. В Україні багато підприємств та організацій, які працюють з відходами, проте не про всіх ми знаємо. Для кращого розуміння уявіть каталог виставки, в якому зібрана коротко інформація про її учасників. Все дуже просто, він матиме формат pdf файлу, який буде доступний для кожного. Там можна бути знайти підприємства за спеціалізацією та областю, в якій територіально вони знаходяться. Ми плануємо оновлювати каталог раз на рік", — пояснила вона.

Для розміщення в каталозі потрібно заповнити форму до 1 травня 2021 року. Потім з усіма зареєстрованими організаціями зв’яжеться команда ProМусор та приступить до підготовки каталогу.

Реєструватись може кожен, хто пов’язаний зі сферою управління відходами: збір та обробка, заготівельні процеси та транспортування, виробництво та постачання обладнання, переробка та утилізація тощо.

Контакти:

https://promusor.com/

promusorua@gmail.com

Головний редактор: https://mssg.me/op.vikki

 

Читайте також
Як і навіщо сортувати органічні відходи: дієві поради
Як і навіщо сортувати органічні відходи: дієві поради

Органіка після компостування стає дієвим добривом, яким можна підживлювати рослини

Екологічний відпочинок на природі: правила для пікніків та походів
Екологічний відпочинок на природі: правила для пікніків та походів

Головне – не смітити, не шкодити та не шуміти

Навмисні підпали сміття замість управління відходами: оштрафували одну з громад Буковини
Навмисні підпали сміття замість управління відходами: оштрафували одну з громад Буковини

Екоінспекція помітила ознаки цілеспрямованого підпалу, але влада все скидає на невідомих місцевих мешканців

Ліси та гори в жертву ВДЕ: активісти закликають Раду не голосувати за законопроєкт № 15122
Ліси та гори в жертву ВДЕ: активісти закликають Раду не голосувати за законопроєкт № 15122

Парламентські юристи згодні, що реалізація норм закону негативно вплине на землі з лісами, болотами, водоймами та полями