“Ліси України” заплатять 5 мільйонів гривень за піар

“Ліси України” заплатять 5 мільйонів гривень за піар
Катерина Бєлоусова

588 500 гривень витратять на створення мультфільму

Держпідприємство “Ліси України” витратить на послуги з піару 5 мільйонів гривень.

Тендер виграло ТОВ "Мейнстрім", яке належить батьку Олега Гавриша, головного консультанта кабінету керівника Офісу Президента, повідомляє військовий та активіст Олег Симороз у Twitter.

Він підкреслив, що "Ліси України" – єдине державне підприємство, створене в рамках реформування лісової галузі. 

Тендерна документація передбачає, що компанія надасть наступні послуги:

  • аудит засобів масової інформації – 1 118 000 гривень;
  • формування інформаційної політики – 1332 000 гривень;
  • виготовлення рекламних відеороликів – 1 492 000 гривень;
  • фотознімання – 108 000 гривень;
  • дизайн промоматеріалів – 299 000 гривень;
  • створення анімаційного мультфільму – 588 500 гривень.

“А може ці кошти доцільніше хлопцям на дрони передати, – написав Симороз. – Мультиків їм захотілося під час війни”.

https://twitter.com/OlehSymoroz/status/1676934670167035905

Нагадаємо, на Львівщині керівництво філії держпідприємства "Ліси України" організувало підпільний дата-центр з майнінгу криптовалют у службових приміщеннях "Рава-Руське лісове господарство". За понад рік зловмисники заробили щонайменше 4 мільйони гривень, а збитки від діяльності склали понад 1,5 мільйона гривень.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, в Державному агенстві лісових ресурсів заявили, що скандальний проміжний звіт Тимчасової слідчої комісії “Нацресурс” містить безпідставні звинувачення, непідтверджені факти та недостовірні дані.

Читайте також
Дайджест екозлочинів тижня: боротьба із забудовниками, вирубка дерев, розкрадання надр
Дайджест екозлочинів тижня: боротьба із забудовниками, вирубка дерев, розкрадання надр

Зокрема, у Харківській області за незаконне видобування суглинку та глини хочуть стягнути з підприємства понад 100 млн грн

Нова енергоархітектура: в Україні минулого року встановили понад 500 МВт потужності СНЕ
Нова енергоархітектура: в Україні минулого року встановили понад 500 МВт потужності СНЕ

Більшість нових енергопроєктів з ВДЕ включають енергозберігаючі установки для балансування генерації

У яких регіонах України заборонено відпочивати в лісах
У яких регіонах України заборонено відпочивати в лісах

У більшості областей лісові масиви повністю закриті для цивільних

Стічні води та управління відходами — найдорожчі витрати Чернігівщини коштом екоподатку
Стічні води та управління відходами — найдорожчі витрати Чернігівщини коштом екоподатку

У прикордонній з росією Семенівці, яку ледь не щодня тероризують ворожі FPV-дрони, за екологічні кошти знезаражують стічні води