На щастя, вторих стає все менше, вони або змирилися з неминучістю змін в галузі, або бережуть свої сили для боротьби з секторальними законопроєктами, які підуть після прийняття рамкового. Дехто з них, правда, тепер намагається довести, що Комітет навмисно затягує розгляд проєкту, щоб він був врешті решт втрачений через інші політичні виклики...
Так от, я, відповідально, від імені всього Комітету з питань екологічної політики та природокористування, заявляю: прийняття цього та інших законопроєктів, що призведуть галузь управління відходами до цивілізованих норм та практик, є викликом для Комітету, за яким буде оцінюватися наша спроможність до реформування взагалі. І таку можливість ми не втратимо за жодних умов і будемо боротися за неї як леви.
А тим, хто ще не змирився з необхідністю невпинного руху та хоче і подалі гальмувати зміни, щиро раджу: або переходіть на Світлий бік Сили, або відійдіть, щоб не знесло.
А тепер без пафосу: сьогодні Комітетом був зроблений черговий довгоочікуваний крок в напряму розгляду ЗП 2207-1-д - я погодив голові Підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами Нестеренку Кириллу проведення підкомітету 14.02 о 10.30 з питанням розгляду порівняльної таблиці до другого читання проекту Закону "Про управління відходами".
Процес підготовки порівняльної таблиці до розгляду дійшов до завершення, тепер справа за Підкомітетом, рішенням Комітету та винесенням проєкту до Зали Верховної Ради.
Хочу щиро подякувати Голові підкомітету Кирилл Нестеренко, заступнику Голови Комітета Oleksandr Marikovski та експертам за величезний обсяг проведеної роботи!
Відповідаю на незадане питання: таблиця буде офіційно оприлюднена відразу після затвердження підкомітетом і розіслана для отримання висновків від тих, хто буде реалізовувати реформу після ухвалення Закону.
Закон має бути дієвим, тож для подальшого прийняття проєкту ми маємо отримати підтримку з боку відповідних міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, профільних асоціацій, експертної громадськості, Асоціації міст України та Конгресу місцевих та регіональних влад.
Саме на засіданні Конгресу під головуванням Президента України 30 вересня минулого року були висловлені та підтримані основні тези законопроекту, які, сподіваюсь, залишаться в кінцевому, затвердженому ВР, тексту.
Тож, впевнений, що, незважаючи на всі негаразди, законопроект, за підтримки Президента України, блискавкою пройде через всі регламентні процедури розгляду, та буде прийнятий як Закон України! Працюємо далі!