https://www.dei.gov.ua/posts/54

Ігор Зубович

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Державної екологічної інспекції України
Ігор Зубович
Ігор Зубович 0

Освіта повна вища. У 2008 році закінчив Національний авіаційний університет за спеціальністю "Землевпорядкування та кадастр". У 2008 році здобув кваліфікацію геодезиста у Приватному вищому навчальному закладі Інституті землевпорядкування та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті. У 2017 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за фахом "Правознавство". У 2020 році отримав кваліфікацію за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" у Національній академії державного управління при Президентові України.

На державній службі з 2009 року.

Працював на керівних посадах у Київській обласній державній адміністрації, у Головному управлінні Держкомзему у Київській області, у Головному управлінні Держземагенства у Київській області, у Державній екологічній інспекції України, у Державній екологічній інспекції у Херсонській області. З 29 вересня згідно з наказом Державної екологічної інспекції України № 146-тр/р призначений на посаду начальника Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області).

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2021 р. № 1546-р призначений на посаду тимчасового виконуючого обов’язки Голови Державної екологічної інспекції України.

КоментаріУсі коментарі

Нові коментарі будуть трохи пізніше

Читайте також Всі новини