Зооволонтерка з Ірпеня з відомого у всьому світі фото попросила допомоги для тварин

Зооволонтерка з Ірпеня з відомого у всьому світі фото попросила допомоги для тварин instagram.com/stasia_tihaia/
Катерина Бєлоусова

Притулок вимагає дуже великих витрат

Зооволонтерка Анастасія Тиха, фото якої під час евакуації із зруйнованого Ірпеня облетіло весь світ, попросила в українців допомоги для притулку для тварин.

На своїй сторінці в Instagram вона розповіла, що утримання притулку коштує дуже багато і вона вже не має можливості брати нових тварин.

"Навесні ми не братимемо тварин, ми не можемо впоратися з тією кількістю, що є зараз", – написала вона.

Як відомо, у березні 2022 року дівчина разом із чоловіком пішки вивели 15 собак та котів.

“З минулої весни я дізналася, притулок – багато грошей. І не зароблених, як багато хто думає, а витрат, величезних витрат на все”, – написала волонтерка.

Вона пояснила, що вдається збирати гроші на лікування та корм для підопічних, але притулок потребує значно більших витрат. Наприклад, їй доводиться прати 3-4 раза на день.

“Я відмовляю собі у банальних речах, щоб купити побутову хімію у притулок, – сказала Тиха. – Зараз борюся із бажанням, закінчити із мрією та піти в роботу.”

Допомогти притулку Анастасії можна за реквізитами:

  • Карта Монобанк Анастасія Т. 5375414115367020;
  • PayPal anastarie63@gmail.com;
  • Нова Пошта – Ірпінь, відділення 12, Тиха Анастасія +380980681366.

 

 

 

 

 

Переглянути цей допис до Instagram

 

 

 

 

 

 

Допис, розповсюджень Anastasia (@stasia_tihaia)

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, двадцятирічна зооволонтерка Анастасія Тиха разом із чоловіком Артуром Лі під час евакуації із охопленого вогнем Ірпеня пішки вивели 15 хворих собак. Фото Анастасії разом із собаками зробив американський фотограф Крістофер Окіконе. Знімок "завірусився" у соцмережах та потрапив на смуги багатьох світових ЗМІ.

Читайте також
Кейс Мархалівського лісу набув міжнародного розголосу: RFI опублікувало своє розслідування
Кейс Мархалівського лісу набув міжнародного розголосу: RFI опублікувало своє розслідування

Про те, як українська влада із впертістю носорога продовжує гнути свою лінію попри шалений опір громадськості, тепер читатимуть по всьому світу

Мавпа як реквізит: в Одесі ветеринари врятували Петрушку від жорстокої експлуатації
Мавпа як реквізит: в Одесі ветеринари врятували Петрушку від жорстокої експлуатації

Тварина зазнавала фізичного насильства, а також не мала змоги навчитися поводити себе, як притаманно цьому виду

Незаконні рубки є – повних даних немає: держоргани обрали позицію "це не до нас"
Незаконні рубки є – повних даних немає: держоргани обрали позицію "це не до нас"

Поки інституції шукають, на кого перекласти відповідальність, вирубка триває без можливості відстежити масштаби та ефективність протидії

Загинули корови на Житомирщині. Держпідприємство підозрюють у приховуванні злочину
Загинули корови на Житомирщині. Держпідприємство підозрюють у приховуванні злочину

Місцеві помітили як трупи тварин, так і факти їх незаконного захоронення у лісі