Жителі лівого берега Києва потерпають через сморід від сміттєспалювального заводу "Енергія" Shutterstock

Жителі лівого берега Києва потерпають через сморід від сміттєспалювального заводу "Енергія"

Олена Яценьо

Завод мали модернізувати

У Києві жителі лівого берега постійно, особливо в нічний час, страждають від задушливого смороду, що доноситься від сміттєспалювального заводу "Енергія".

Про забруднення повітря цим підприємством ідеться в черговому зверненні до міського голови Віталія Кличка, пише КиевVласть.

Зокрема, депутат Київради Юрій Сулига (фракція “Єдність”) попросив голову Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталія Кличка припинити забруднення повітря сміттєспалювальним заводом “Енергія”.

Чиновник нагадав, що 2019 року заступник голови КМДА Петро Пантелєєв запевняв про початок реконструкції заводу з метою поліпшення екологічної ситуації в столиці.

“Перша фаза – це заміна електричних фільтрів, яка відбувається саме зараз і наступного року завершиться. Також розроблено проєкт встановлення хімічного очищення димових газів. Наступного року ми вже запланували кошти на будівництво цієї системи”, – процитував Сулига слова Петра Пантелєєва.

Депутат також попросив Кличка повідомити про перебіг ремонту й модернізації сміттєспалювального заводу “Енергія” та дати доручення відповідним структурам перевірити інформацію про роботу заводу в нічний час.

Раніше ЕкоПолітика писала, що начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний заявив, що в Києві найбільшими забруднювачами повітря є комунальні теплоенергетичні підприємства та сміттєспалювальний завод.

Читайте також
У повітрі Києва виявили діоксид азоту й формальдегід: у чому небезпека
У повітрі Києва виявили діоксид азоту й формальдегід: у чому небезпека

Найбільш забрудненим повітря було на площі Перемоги

Якість повітря в Києві: у столиці зафіксовано рекордні показники
Якість повітря в Києві: у столиці зафіксовано рекордні показники

За останніми даними, у Києві відносно чисте повітря

Чим дихали кияни першого тижня 2022 року: провели вимірювання
Чим дихали кияни першого тижня 2022 року: провели вимірювання

Найбільше повітря Києва забруднював діоксид азоту