З Києва до Румунії відправили велику партію батарейок на утилізацію. Фото

З Києва до Румунії відправили велику партію батарейок на утилізацію. Фото facebook.com/Kyivcomunservice/
Олена Яценьо

Батарейки зібрали зі спеціальних помаранчевих контейнерів

У четвер, 26 серпня, комунальне підприємство "Київкомунсервіс" відправило чергову партію відпрацьованих батарейок на перероблення й утилізацію до заводу GreenWEEE, що в Румунії.

Про це повідомила пресслужба КП “Київкомунсервіс” у соціальній мережі "Фейсбук".

Загалом, відповідно до укладеного договору з організацією "Екологічні інвестиції", було відправлено партію із 12 750 кг батарейок.

Усі ці батарейки комунальники зібрали зі спеціальних помаранчевих контейнерів, призначених для батарейок, непошкоджених ртутьвмісних термометрів та енергозберігальних ламп.

У підприємстві закликали киян активно користуватися цими контейнерами за їхнім призначенням, а також подавати заявки та пропозиції з адресами та локаціями для їх встановлення.

Заявку на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП "Київкомунсервіс".

На сайті підприємства жителі столиці можуть отримати детальну інформацію щодо поводження з небезпечними відходами в складі побутових і карту з адресами місць встановлених контейнерів.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла, що українська громадська організація "Батарейки, здавайтеся" відправила на переробку до заводу GreenWEEE в Румунії першу у 2021 році партію із 21,9 тонни відпрацьованих батарейок.

Читайте також
Екологія по-київськи: мільярди на озеленення та пляжі під час війни
Екологія по-київськи: мільярди на озеленення та пляжі під час війни

У програмі з екологічного благополуччя столиці лише один розділ присвячений природоохоронним заходам

Понад мільярд збитків за засмічення Києва: справу передали до суду
Понад мільярд збитків за засмічення Києва: справу передали до суду

Обвинувачений може втратити свободу на строк до п’яти років

Захистити "Вікові дуби" та обсерваторію: у Києві борються із загрозою забудови
Захистити "Вікові дуби" та обсерваторію: у Києві борються із загрозою забудови

Проєкт "розширення" пам’ятки, на думку активістів, фактично послабить її природоохоронний статус

Киян запрошують долучитися до загальноміської толоки 18 квітня
Киян запрошують долучитися до загальноміської толоки 18 квітня

У КМДА пообіцяли забезпечити учасників усім необхідним інвентарем