В Одесі відбудеться пробіжка і збір сміття вздовж Траси здоров'я

В Одесі відбудеться пробіжка і збір сміття вздовж Траси здоров'я Grad.ua

Маргарита Шевченко

Фініш буде в Аркадії, а там всіх учасників чекає приємний сюрприз

У неділю, 28 березня, на одеській Трасі здоров'я відбудеться перший в цьому році плоггінг - забіг, під час якого учасники будуть збирати сміття.

Про це повідомляє "Думская".

Захід стартує о 10:00 біля пам'ятника Шевченку. Організатори - онлайн-ресторан SMILEFOOD і громадська організація "Odessa running".

Учасники будуть бігти, йти чи їхати на велосипеді від парку Шевченка по Трасі здоров'я до Аркадії.

"Ми запрошуємо всіх охочих зробити Трасу здоров'я чистішою і красивішою. Зовсім не обов'язково бути спортсменом: можна йти пішки або їхати на велосипеді у вільному темпі. Весь необхідний реквізит ми будемо видавати на старті", - говорить PR директор SMILEFOOD Дмитро Артемчук.

Джерело: "Думская"

Для участі достатньо прийти в спортивному одязі до пам'ятника Шевченку на 10:00.

Звідти учасники рухатимуться до Аркадії по Трасі здоров'я. На своєму шляху вони будуть збирати пластик і різне дрібне сміття в сміттєві пакети.

Джерело: "Думская"

Фініш буде в Аркадії, а там всіх учасників чекає приємний сюрприз - фірмові піци на бездріжджового тіста від бренд-шефа SMILEFOOD Юрія Ковриженко.

"Давайте влаштуємо свято для нашого міста. Беріть друзів, колег і просто гарний настрій ", - запрошують організатори.

Джерело: "Думская"

Детальніше про захід за посиланням.

Як повідомляла ЕкоПолітика, на початку березня одеські екоактивісти прибрали сміття на відомому місцевому пляжі Ланжерон. Волонтери зібрали близько десятка мішків з поліетиленом, пластиком і упаковками від харчових продуктів.

Читайте також
Узаконення знищення лісів: активісти обурені проєктом постанови Кабміну
Узаконення знищення лісів: активісти обурені проєктом постанови Кабміну

Екоактивісти вбачають у документі поступки для забудови Карпат та комерційних рубок

Не лише без води, а й без дерев: на Житомирщині біля кар’єру знищують ліс
Не лише без води, а й без дерев: на Житомирщині біля кар’єру знищують ліс

Сотні сосен діаметром до метра вирубали, видавши їх на папері за "кленовий чагарник"

Норми ККУ для покарання за незаконні вирубки малоефективні – екоексперти
Норми ККУ для покарання за незаконні вирубки малоефективні – екоексперти

Застарілі суми штрафів можуть переважувати суми прибутків від нелегально вирубаних дерев

Суд зобов’язав поліцію відкрити справу проти Мінекономіки за заявою екоактивістів
Суд зобов’язав поліцію відкрити справу проти Мінекономіки за заявою екоактивістів

Природозахисники прагнуть притягнути посадовців Міністерства до відповідальності за вирубку дерев у національних парках