У Києві відбудеться виставка ECOENERGY EXPO 2022 АДС

У Києві відбудеться виставка ECOENERGY EXPO 2022

Олена Яценьо

Спеціальні теми Ecoenergy Expo 2022: системи накопичення енергії та екотранспорт

На 18-20 жовтня 2022 року в Києві заплановано проведення міжнародної виставки ECOENERGY EXPO 2022.

Про це повідомила пресслужба Міжнародного виставкового центру.

Мета Міжнародної виставки ECOENERGY EXPO 2022 - максимально широко розкрити величезний потенціал та конкурентні переваги сучасних технологій ВДЕ, консолідувати на єдиному майданчику всіх ключових гравців ринку для ефективної комунікації, обміну досвідом, розширення ділових контактів, обговорення оптимальних шляхів розвитку відновлюваної енергетики в Україні, подолання законодавчих, регуляторних та технічних бар’єрів.

Організатори готові до виконання місії виставки ECOENERGY EXPO 2022:

  • стимулювання до впровадження сучасного енергетичного й електротехнічного обладнання, цифрових технологій та систем накопичення енергії для сонячної та вітрової генерації;
  • активізація використання альтернативних видів палива, екологічно чистих видів транспорту;
  • просування заходів з енергозбереження та енергоефективності;
  • привернення уваги до екологізації діяльності підприємств ПЕК та промисловості;
  • сприяння залученню інвестицій та збільшенню частки зеленої генерації в енергобалансі країни.

Спеціальні теми Ecoenergy Expo 2022:

  1. Системи накопичення енергії: побутові та промислові зразки.
  2. Екотранспорт: сьогодення та майбутнє.

Зазначається, що сьогодні в усьому світі особливої актуальності та гостроти набувають проблеми забруднення повітря, зміни клімату, питання забезпечення енергетичної безпеки. Для вирішення цих проблем необхідно активізувати зусилля для трансформації енергетичної інфраструктури, заміщення традиційної централізованої генерації розосередженою, переорієнтації кліматичної та енергетичної політики держави.

Україна, приєднавшись до загальносвітових процесів, твердо встала на шлях розвитку відновлюваної енергетики, скорочення поточних витрат на енергоспоживання, декарбонізації економіки, децентралізації енергетичних систем. Пріоритетами зеленого порядку денного української політики є системні зміни і структурна перебудова важливих галузей економіки, таких як промисловість, енергетика, сільське господарство, транспорт, будівництво.

Наразі вже зроблені конкретні кроки для збільшення частки генерації енергії з ВДЕ, прискорення розвитку технологій безресурсної розподіленої генерації і розумних самокерованих мереж, запровадження механізмів стимулювання промислових підприємств до енергоефективності та зниження техногенного навантаження на довкілля.

Але ще чимало зусиль доведеться докласти для скорочення енергоємності власної економіки та заміщення застарілих, зношених і екологічно небезпечних потужностей промислових та енергетичних об’єктів. Для цього необхідно подолати існуючі ринкові та регуляторні бар'єри, привести у відповідність з міжнародною правовою практикою законодавчу і нормативну базу, забезпечити технологічну модернізацію енергомістких галузей шляхом залучення вітчизняних та іноземних інвестицій.

Раніше ЕкоПолітика писала, що в Києві 26-28 квітня 2022 року в "КиївЕкспоПлазі" відбудеться Recycling & Waste Expo — виставка для чистого довкілля лише професіоналів.

Читайте також
Китайська індустрія сонячної генерації б’є рекорди за продуктивністю
Китайська індустрія сонячної генерації б’є рекорди за продуктивністю

Країна побудувала повні промислові ланцюжки для досліджень, розробки та інтегрованого виробництва вітрового та сонячного фотоелектричного обладнання 

В Україні частка ВДЕ сягнула 9,8%
В Україні частка ВДЕ сягнула 9,8%

Але причина не у бурхливому рості галузі 

Чисті джерела електроенергії перетнули позначку у 40% виробленої електрики у світі
Чисті джерела електроенергії перетнули позначку у 40% виробленої електрики у світі

Вітрова та сонячна енергетика також встановили рекорд

Ferrari достроково переводить завод з газу на сонячну енергію
Ferrari достроково переводить завод з газу на сонячну енергію

Виробник поставив собі мету досягти вуглецевої нейтральності до 2030 року і планомірно до неї йде