Фото – У Києві розвели величезне звалище біля озера. Фото Стоп корупції

У Києві розвели величезне звалище біля озера. Фото

Олена Яценьо

Невідомі скидають сміття у великих розмірах

На вулиці Колекторній у Дарницькому районі Києва, неподалік метро "Харківська" та озера Вирлиця, невідомі влаштували велике звалище.

Про стихійне звалище стало відомо з повідомлення громадської організації "Стоп корупції". Активісти зафіксували сміттєве свавілля на фото та відео, які 19 січня опублікували на своїй сторінці у фейсбуці.

"У Києві за 300 метрів від метро "Харківська" ділки розгорнули гігантське сміттєзвалище. Водночас призначення земельної ділянки — для культурно-оздоровчих потреб і спортивних цілей", — йдеться в повідомленні.

Фото – У Києві розвели величезне звалище біля озера. Фото

За наданими фото- та відеоматеріалами можна припустити, що сміття на ділянку, розташовану між станціями метро "Бориспільська" та "Харківська", звозили протягом тривалого часу.

Фото – У Києві розвели величезне звалище біля озера. Фото

Як наслідок, на гігантському несанкціонованому звалищі лежать залишки будматеріалів, пінопласт, каміння та шматки бетону в мішках. Там є також офісні крісла та інші старі меблі.

Фото – У Києві розвели величезне звалище біля озера. Фото

На відео також видно, що на це звалище вантажні автомобілі активно звозять нове будівельне сміття. Крім того, там також багато і легкових автомобілів. Водночас деякі з них із причепами.

Крім того, наголосили активісти, просто поруч, на вулиці Ревуцького, розташовані житлові будинки.

Наступного дня, 20 січня, працівники Дарницького благоустрою спільно з представниками КП “Київблагоустрій” виїхали на вулицю Колекторна для перевірки інформації, яку виклали активісти.

На місці було встановлено, що на вказану адресу невідомі особи справді вивозять сміття у великих розмірах.

Фото – У Києві розвели величезне звалище біля озера. Фото

Також викликали працівників поліції з метою фіксації правопорушення. Нині тривають слідчі дії.

Фото – У Києві розвели величезне звалище біля озера. Фото

Окрім того, на цій території виявлено два будівельні вагончики, які буде демонтовано найближчим часом.

У Дарницькій РДА зазначили, що ця територія поки що не охороняється.

Раніше ЕкоПолітика писала, що на вулиці Дорогожицькій, що в Шевченківському районі Києва, активісти громадської організації "Бюро з боротьби з екологічними злочинами" знайшли звалище шин і купу пластикового та іншого сміття посеред зеленої зони.

Читайте також
Фото – У столиці після нічної атаки значно погіршилася якість повітря
У столиці після нічної атаки значно погіршилася якість повітря

Радіаційний фон у місті залишається в нормі

Фото – Озеленення, якого немає: ЗМІ викрили маніпуляції київської влади щодо зелених зон столиці
Озеленення, якого немає: ЗМІ викрили маніпуляції київської влади щодо зелених зон столиці

Активісти говорять, що за минуле десятиріччя тільки один парк у столиці був облаштований дійсно “з нуля”

Фото – Київ швидко втрачає свої зелені зони: мінус 700 га за 10 років
Київ швидко втрачає свої зелені зони: мінус 700 га за 10 років

Активні громадяни програють забудовникам

Фото – У Києві побільшало зелених зон: де з'явилися нові мінісквери
У Києві побільшало зелених зон: де з'явилися нові мінісквери

Це продовження ініціативи, започаткованої минулого року