В Ірпені дитячий садок обладнали сонячними панелями t.me/newsimr

В Ірпені дитячий садок обладнали сонячними панелями

Катерина Бєлоусова

Садочок відвідує 73 дитини

У Київській області у дошкільному відділі "Джерельце" Ірпінської гімназії "Освіта" встановили сонячні панелі потужністю 10 кВт.

СЕС допоможе забезпечити безперебійного енергопостачання, повідомляє Ірпінська міська рада у Telegram.

Зазначається, що СЕС встановили в рамках виконання підписаного Меморандуму про співпрацю і партнерство між Всесвітньою вітроенергетичною асоціацією, Фондом відновлення Ірпеня та Ірпінською міською радою.

“Команда Фонду відновлення Ірпеня дякує міжнародним партнерам міста-Героя Ірпінь та партнерським енергетичним асоціаціям за постійну допомогу Ірпінській громаді”, – йдеться у повідомленні.

За даними Інформаційна системи управління освітою (ІСУО) садочок відвідує 73 дитини. Окрім того, у ньому працює 21 людина.

Як відомо, це не перший аналогічний проєкт на Київщині. Так у селі Горенка, що у Бучанському районі, на даху дитячого садочка "Казка" почали встановлювати сонячну електростанцію потужністю 11 кВт. СЕС мають встановити до кінця лютого.

Нагадаємо, в Україні обрали 18 дитячих садочків – переможців конкурсу "Енергія Сонця для діточок", які обладнають сонячними системами для безперебійного постачання гарячої води протягом всього року. Одним з переможців став ясла-садок №5 "Сонечко" у Фастові, Київська область. 

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, на Івано-Франківщині у Долині встановили першу комунальну сонячну електростанцію з акумуляторами на даху дитячого садка "Теремок".

Похожие материалы
Франція збільшила сонячні потужності до 20 ГВт
Франція збільшила сонячні потужності до 20 ГВт

Потужність сонячних проєктів, які очікують підключення до мережі, досягла 22,4 ГВт

У Німеччині закриють останній великий завод з виробництва сонячних панелей
У Німеччині закриють останній великий завод з виробництва сонячних панелей

У 2023 році завод виробив сонячних панелей на 650 МВт, що склало близько 5% встановленої потужності у Німеччині