У Чернігові від ворожих обстрілів загорілася нафтобаза. Фото та відео

У Чернігові від ворожих обстрілів загорілася нафтобаза. Фото та відео ДСНС
Олена Яценьо

Інформація про жертв і постраждалих уточнюється

Уранці 3 березня через ворожі обстріли снаряд російських військ потрапив у нафтобазу в місті Чернігів.

Як наслідок, спалахнула пожежа. Про це повідомив пресцентр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Третього березня близько 08:10 у місті Чернігові на вул. Чудінова на території ДП "Комбінат Айстра" під час обстрілу сталося попадання снаряду в нафтобазу, унаслідок чого сталося загоряння резервуарної групи загальною ємністю 5 тис. м куб. дизельного пального", – ідеться в повідомленні.

До ліквідації пожежі залучено 25 рятувальників і дев'ять одиниць техніки.

Інформація про жертв і постраждалих уточнюється.

Нагадаємо також, що на територію нафтобази в селі Крячки під Васильковом Київської області потрапив ворожий боєприпас, що спричинило пожежу.

Раніше ЕкоПолітика писала, що робити людям, які живуть поблизу хімічних об'єктів, у разі аварій на таких заводах.

Читайте також
Країни ЄС стають на бік нафтового лобі та США, щоб відкласти нові правила щодо викидів метану
Країни ЄС стають на бік нафтового лобі та США, щоб відкласти нові правила щодо викидів метану

Критики говорять про неготовність інфраструктури та загрозу для енергетичного імпорту

"Зелені" інвестиції в нафту замість чистої енергії: країни ЄС ухвалили сумнівну угоду
"Зелені" інвестиції в нафту замість чистої енергії: країни ЄС ухвалили сумнівну угоду

Корпорації зможуть претендувати на стале фінансування, навіть якщо інвестуватимуть у чисті технології лише 20% грошей

Пожежа на сміттєвому полігоні у Кривому Розі: місто четвертий день потерпає від смороду
Пожежа на сміттєвому полігоні у Кривому Розі: місто четвертий день потерпає від смороду

Локальний рівень забруднення повітря перевищував норму у понад два рази