В 2 областях України “чорні лісоруби” знищили 100 дерев, зокрема в заповіднику

В 2 областях України “чорні лісоруби” знищили 100 дерев, зокрема в заповіднику shutterstock
Катерина Бєлоусова

Матеріали обстеження та розрахунок збитків передали до правоохоронних органів

Екоінспектори виявили незаконну рубку 63 акацій в Регіональному ландшафтному парку (РЛП) "Трахтемирів", що завдало довкіллю шкоди на понад 246,7 тисячі гривень.

Також в лісосмузі Бучанського району, що на Київщині, незаконна порубка 39 дерев завдала збитків на 196 тисяч гривень, повідомляє Держекоінспекція у Facebook.

РЛП "Трахтемирів" знаходиться на Трахтемирівському півострові, який входить до Київської та Черкаської областей.

В повідомленні зазначили, що така порубка дерев є порушенням статей 7, 8, 23 Закону України "Про природно-заповідний фонд України". 

facebook.com/deicentr

Екоінспектори передали матеріали обстеження та розрахунок збитків до правоохоронних органів.

Також вони готують матеріали для правоохоронців щодо знищення 39 дерев порід клен гостролистий та дуб звичайний.

facebook.com/SEI.CD

Нагадаємо, на Вінниччині  прокуратура повідомила про підозру 5 посадовцям з керівництва облуправління лісового та мисливського господарства та "Крижопільського лісового господарства" у перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки. Їх підозрюють у незаконних рубках дерев на суму близько 87 мільйонів гривень.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, в Кіровоградській області екоінспектори спільно з працівниками поліції виявили та затримали “чорних лісорубів”, які заподіяли шкоди на загальну суму понад 257 тисячі гривень.

Читайте також
Знайшов у бабусиному гаражі понад $600 тис.: очільник Держекоінспекції пояснив статки
Знайшов у бабусиному гаражі понад $600 тис.: очільник Держекоінспекції пояснив статки

Узаконити "спадок" не вдалося й через суд, адже він не отримав доказів існування цих коштів за життя жінки

Карпатський сюр: Україна отримує гроші на збереження лісів, які сама вирубує під ВЕС
Карпатський сюр: Україна отримує гроші на збереження лісів, які сама вирубує під ВЕС

Інституційна сліпота й імітація реформ: чи вдасться так дійти до ЄС?

Майже 9 млн грн становили збитки через незаконне звалище на Одещині – ДЕІ
Майже 9 млн грн становили збитки через незаконне звалище на Одещині – ДЕІ

Будівельні відходи засмітили понад 650 кв. м території в сільській громаді

Канал замість річки: екоактивісти відстояли збереження річок Житомирщини від дій фермерів
Канал замість річки: екоактивісти відстояли збереження річок Житомирщини від дій фермерів

Агропідприємство знищувало річки, прикриваючись меліоративною реформою