USAID допоможе Україні у "зеленому" відновленні та реалізації реформ shutterstock

USAID допоможе Україні у "зеленому" відновленні та реалізації реформ

Катерина Бєлоусова

USAID готове підтримувати Україну в питаннях імплементації кліматичної політики

Ерін МакКі, заступниці Керівника Бюро з питань Європи та Євразії USAID, заявила, що Агентство максимально сприятиме "зеленому" відновленню України та реалізації важливих довкіллєвих реформ.

Про це розповів голова Міндовкілля Руслан Стрілець, коментуючи зустріч з МакКі, повідомляє Міндовкілля.

Вона наголосила, що відновлена Україна приречена стати "зеленою", адже навіть художнє поєднання кольорів українського стягу – жовтого та блакитного – перетворюється на яскравий зелений.

За словами МакКі, USAID готове підтримувати Україну в питаннях імплементації кліматичної політики, проведення реформи державного управління в галузі охорони довкілля, реформи управління відходами, подальшої діджиталізації довкіллєвої сфери тощо.

mepr.gov.ua

“USAID є давнім та надійним партнером Міндовкілля. Дякую колегам за постійну плідну співпрацю та підтримку українського довкіллєвого порядку денного. Величезна подяка американському народу за підтримку України в ці важкі для всіх нас часи”, – зазначив Стрілець.

До проєкту Національного плану відновлення України у  розділу "Екологічна безпека" 211 науковців, національних та міжнародних експертів, представників громадськості виклали спільне бачення майбутніх перетворень в довкіллєвій сфері.

Напрацювання стосуються збереження біологічного і ландшафтного різноманіття; відтворення та невиснажливого використання природних ресурсів; формування та впровадження ефективної кліматичної політики; системи управління відходами; моніторингу довкілля, цифрової трансформації, реформування природоохоронної галузі, впровадження європейських директив.

Нагадаємо, Швейцарія допоможе Україні у “зеленому” відновленні.

Як повідомляла Екополітика раніше, екоактивісти розкритикували план відновлення України, що був представлений на Конференції з питань відновлення України у Лугано, Швейцарія, і назвали його “луганський сором”.

Читайте також
В США витратить $2,3 мільярда на боротьбу з екстримальною погодою
В США витратить $2,3 мільярда на боротьбу з екстримальною погодою

Байден назвав зміну клімату буквально загроза існуванню для нації та світу

В NASA хочуть створити нове покоління літаків у наступному десятилітті
В NASA хочуть створити нове покоління літаків у наступному десятилітті

Будь-які нові літаки та технології в рамках цього проєкту допоможуть США досягти нульових викидів вуглецю від авіації до 2050 року

Байден наказав захищати найстаріші дерева США
Байден наказав захищати найстаріші дерева США

Секвойні ліси — один із найефективніших у світі засобів видалення й переробки вуглекислого газу

В США скасували літню заборону на бензин з кукурудзяним етанолом
В США скасували літню заборону на бензин з кукурудзяним етанолом

Перехід на етанол зменшує забруднення чадним газом, але призводить до підвищення рівня озону, а також може сприяти підвищенню глобальної температури