У Запоріжжі прокурори стягнули з лісництва майже 8 млн грн збитків

У Запоріжжі прокурори стягнули з лісництва майже 8 млн грн збитків shutterstock

Єлизавета Волкотруб

На території лісництва було незаконно вирублено понад 1,1 тис. дерев

У судовому порядку спеціалізована екологічна прокуратура у Запоріжжі стягнула майже 8 млн грн збитків з лісництва через їх бездіяльність, яка призвела до незаконної вирубки лісів.

Про це повідомляє пресслужба Запоріжської обласної прокуратури у Facebook.

Зазначається, що службові особи лісомисливського господарства не вживали заходів із забезпечення охорони лісів, що призвело до незаконної вирубки понад 1,1 тис. дерев на території лісництва та заподіяло державі шкоду на майже 8 млн грн.

"Рішенням господарського суду Запорізької області задоволено позовні вимоги Запорізької обласної прокуратури про стягнення з лісового господарства заподіяних державі збитків", – повідомляють у пресслужбі.

Після набрання рішенням законної сили прокуратурою будуть вжиті заходи, спрямовані на його реальне виконання.

Як повідомляла Екополітика раніше, суд у Київській області виніс вирок трьом чоловікам за незаконну вирубку дерев на суму понад 1,2 млн грн.

Читайте також
Хостели для комах-запилювачів: у Київській області встановили особливі прихистки для бджіл
Хостели для комах-запилювачів: у Київській області встановили особливі прихистки для бджіл

У планах – створити пів сотні локацій, де зможуть оселитися бджоли та оси

Пошкоджений війною ліс — вирубати: ці та інші норми нової постанови уряду
Пошкоджений війною ліс — вирубати: ці та інші норми нової постанови уряду

Під час війни вирубані під час санітарних рубок дерева не будуть зараховувати до ліміту лісосіки

Повернення рожевого пелікана на Хортицю: на Запоріжжі зафіксували рідкісного птаха
Повернення рожевого пелікана на Хортицю: на Запоріжжі зафіксували рідкісного птаха

Відновлена екосистема Дніпра стала привабливим мисливським угіддям для цих птахів

Посадовці системно винищують українські ліси. Збитки — майже 250 млн грн
Посадовці системно винищують українські ліси. Збитки — майже 250 млн грн

Незаконно зрубано щонайменше 13 тис. дерев