У Великій Британії почали залучати вʼязнів до переробки рибальського сміття

У Великій Британії почали залучати вʼязнів до переробки рибальського сміття

Катерина Бєлоусова

Раніше рибалки не мали відповідного місця, куди б могли приносити старі снасті

У Джерсі, Велика Британія, в рамках пілотної програми вʼязні за рік відсортували понад 14 тонн рибальських мотузок, 68 рибальських снастей та і 2000 метрів сіток.

Ув'язнені у в'язниці Ла-Мой розділяли змішані матеріали, які використовуються в рибальських снастях, щоб їх можна було переробити або повторно використати, повідомляє BBC.

За словами представниці тюремної служби Джемми Лофтхаус, таким чином в’язні роблять свій вклад у боротьбу зі зміною клімату.

Вона зазначила, що проєкт співпраці між морськими службами, портами Джерсі, службами з управління твердими відходами, асоціацією рибалок та тюремною службою мав позитивний вплив. 

"Ув’язнені сповнені рішучості робити хорошу роботу та робити свій внесок у боротьбу з надзвичайною кліматичною ситуацією, працюючи неймовірно швидко, щоб виконати роботу. Наполеглива праця, самовідданість і практичні навички, використані для виконання цієї ролі, дають їм великий досвід, щоб отримати роботу після звільнення", – наголосила Лофтхаус.

Зазначається, що раніше рибалки не мали відповідного місця, куди б могли приносити старі снасті. Часто робота, пов’язана з розділенням цих матеріалів, забирала надто багато часу, однак програма дозволила вирішити цю проблему.

В матеріалі розповіли, що тепер рибалки можуть залишити непотрібні знаряддя та сітки в зоні висадки в Ла-Колетт, які потім відправляють у в’язницю для сортування.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, щорічно в океан викидають 640 тисяч тонн рибальських сіток, які пошкоджують корали і природні місця проживання морських тварин, а також потрапляють у людську їжу.

Читайте також
Екоактивісти збирають вторсировину, щоб допомогти дитбудинкам
Екоактивісти збирають вторсировину, щоб допомогти дитбудинкам

Приєднатися можуть офіси, школи та садочки, лікарні, заклади харчування, ОСББ та всі екосвідомі громадяни

У Білій Церкві проведуть експеримент із сортування сміття
У Білій Церкві проведуть експеримент із сортування сміття

Він покаже свідомість і бажання мешканців міста до змін