У США будівництво екологічних будинків хочуть стимулювати через криптовалюту pexels

У США будівництво екологічних будинків хочуть стимулювати через криптовалюту

Олена Яценьо

Проєкту нерухомості, який підтвердить свою вуглецеву ефективність, надається певна кількість токена "зеленої монети"

У Палаті представників штату Род-Айленд (США) запропонували законопроєкт, який кредитуватиме будівельника будинку в криптовалюті "зеленої монети" за скорочення вуглецевого сліду проєкту.

Якщо його ухвалять, він називатиметься Законом про державно-приватне партнерство зеленого житла, повідомляє портал Gadgets360.

Згідно із законопроєктом, будь-якому проєкту нерухомості, який підтвердить свою вуглецеву ефективність, надається певна кількість токена "зеленої монети".

Поки що не зрозуміло, яка енергоефективна блокчейн-мережа буде обрана для підтримки цієї "зеленої монети". Імовірно, це буде менш дорога мережа з доказом частки (PoS), якій у наші дні віддають перевагу основні захисники навколишнього середовища.

Гроші на цю ініціативу надійдуть із пожертвувань у розмірі 500 млн від місцевих приватних банків і 125 млн від держави. Якщо його створять, фонд матиме назву "Фонд зеленого житла".

Законопроєкт надійшов у той час, коли попит на житло в Род-Айленді зріс за останні місяці. Своєю ініціативою влада прагне забезпечити відповідність будівництва екологічним цілям регіону.

Однак це не перший випадок, коли криптовалюти залучають у проєкти нерухомості. Згідно з програмою під назвою USDC.homes, яка діє в американському місті Остін (штат Техас), новим власникам будинків видаються позики в альткоїнах USDC і MATIC. Це дає новим власникам житла можливість внести авансовий внесок у криптовалюті, яка робить ставку, щоб заробити позичальнику суму відсотків, яку можна використати для погашення основного боргу.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла, що на острові Тайвань у місті Тайбей підходить до завершення будівництво унікального хмарочоса. Спіралеподібна будівля у вигляді нитки ДНК буде здатна поглинати до 130 тонн вуглекислого газу.

Читайте також
У США протестують передові технології для екологізації урядових будівель
У США протестують передові технології для екологізації урядових будівель

Нові технології є різновидом інноваційних удосконалень, які можна масштабувати для сотень тисяч будинків

У Франції виготовили скло з нульовим вмістом вуглецю: як це вдалося
У Франції виготовили скло з нульовим вмістом вуглецю: як це вдалося

Виготовлення 2000 тонн вуглецево нейтрального скла дозволило уникнути 1000 тонн викидів СО2

Як виробники технологій знижують викиди ланцюга поставок: досвід Logitech
Як виробники технологій знижують викиди ланцюга поставок: досвід Logitech

Збільшення середнього терміну служби продукту з трьох до п’яти років матиме колосальний вплив на вуглецевий слід пристрою

У Канаді пропонують податкові кредити, як стимул для уловлювання вуглецю
У Канаді пропонують податкові кредити, як стимул для уловлювання вуглецю

Бюджет містить багато заходів, спрямованих на поворот економіки до низьковуглецевого майбутнього