У Міндовкілля кадрові рішення ухвалюють потайки від профільного комітету, — нардепка

У Міндовкілля кадрові рішення ухвалюють потайки від профільного комітету, — нардепка
Валентина Бокій

Криворучкіна вимагатиме від міністра звіту перед комітетом стосовно ефективності одночасної заміни такої кількості держчиновників

Міністерство захисту довкілля звинуватили у тому, що рішення щодо принципових кадрових кроків робляться потайки від профільного комітету Верховної Ради України.

З такою думкою виступила нардепка від "Слуги народу" і членкиня екологічного парламентського комітету Олена Криворучкіна в ексклюзивному коментарі "ЕкоПолітиці".

"Мені прикро, що у деяких гілках влади у нас досі залишаються радянські принципи кадрової політики. Той факт, що у Міністерстві захисту довкілля рішення щодо принципових кадрових кроків робляться потайки від профільного комітету ВРУ викликає безліч питань. Про факт звільнення заступників міністра особисто я дізналася зі ЗМІ. Дивує, що серед звільнених заступників є ті, хто дізнався про звільнення з новин. Тепер мені дуже цікаво почути від пана міністра (Руслана Стрільця. - Ред.) пояснення таких дій. Чому знову "трясе" міністерство такою кількістю кадрових змін і якими принципами він керувався, ухвалюючи відповідні рішення?" — заявила нардепка.

Вона запевнила, що як народний депутат і заступник голови профільного комітету, буде вимагати, щоб міністр звітував перед комітетом стосовно ефективності одночасної заміни такої кількості державних чиновників.

"Також було б цікаво почути, які ще зміни нам всім очікувати у кадровій політиці цього міністерства у майбутньому", — підсумувала Криворучкіна.

Як повідомляла ЕкоПолітика, Кабінет міністрів на засіданні у п’ятницю, 13 травня, звільнив одразу трьох заступників міністра захисту довкілля та природних ресурсів.

ЕкоПолітика писала, що відомо про новопризначених заступників.

Читайте також
"ЕкоСистема" відновила роботу
"ЕкоСистема" відновила роботу

Платформа не функціонувала понад 2 тижні

Активісти звинуватили Міндовкілля у сприянні незаконним рубкам на заповідних землях
Активісти звинуватили Міндовкілля у сприянні незаконним рубкам на заповідних землях

Незаконна вирубка дерев може спричинити порушення харчового ланцюга у птахів

Єдина екологічна платформа “ЕкоСистема” призупинила роботу
Єдина екологічна платформа “ЕкоСистема” призупинила роботу

Офіційно у Мінекономіки не зазначили причину зупинки системи

Ольга Юхимчук стала заступницею міністра енергетики з євроінтеграції
Ольга Юхимчук стала заступницею міністра енергетики з євроінтеграції

Питаннями адаптації українського законодавства до європейського вона займалася й на попередній посаді