У Києві встановили камери відеоспостереження на стихійних звалищах.
Тепер поліція зможе встановити особу порушника і залучити його до адміністративної відповідальності, повідомляється на сайті КМДА .
При фиксациї порушення матеріали з камер відеоспостереження передадуть до Национальної полиції для складання адміністративного протокола. Штраф может скаласти від 340 до 1700 грн згідно статті 152 Административного кодекса.
Вуличні камери відеоспостереження встановлюють за ініціативою Управління екології разом із Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. Локації, де слід проводити спостереження, визначають разом із районними адміністраціями.
Штраф може скласти від 340 до 1700 грн згідно зі статтею 152 Адміністративного кодексу.
Зокрема камери встановлять в Дарницькому районі.
"Район великий - інспекція зафіксувала кілька десятків місць, де постійно накопичується сміття. Їх періодично прибирають, але порушники знову і знову вивозять великогабаритні та побутові відходи на зелені зони, в озера, на узбіччя доріг. У Києві стартував пілотний проект зі встановлення камер відеоспостереження в місцях скупчення сміття. Такі вже працюють в Солом'янському та Святошинському районах. Їх планують встановити на всіх проблемних місцях міста. І дуже були б доречно в Дарницькому. Вважаю це, разом зі штрафами, дієвим засобом ", - сказав перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.
Кулеба додав, що результати роботи в Дарницькому районі під час кампанії з благоустрою та озеленення міського простору задовільні. Вивіз відпрацьованих шин закінчено майже на 100%, комунальні служби працюють системно.
Як повідомляла ЕкоПолітики раніше, в Святошинському районі Києва "сміттєносців" почали ловити на гарячому.