Сервіс доставки продуктів із гіпермаркетів Zakaz.ua запустив екологічну ініціативу Zakaz Green: під час отримання замовлення тепер можна віддавати кур’єру пластикове сміття, а натомість отримувати знижку для оплати наступної доставки.
Акція, попередньо, діятиме до 31 грудня 2021 року на території Києва та його передмістя, повідомляють у пресслужбі сервісу у Facebook.
Дія екоініціативи поширюється на 7 мереж-партнерів Zakaz.ua у Києві: Ашан, METRO, Novus, МегаМаркет, Varus, ЕКО маркет та CITYmarket.
Прийматимуть тільки поліетиленові пакети та пляшки з маркуванням ПЕТ (кольорові та прозорі пляшки з-під напоїв, а також пляшки з-під води від 5 до 12 літрів), які мають бути сухими та чистими. Мінімальна кількість – один пакет, наповнений пластиковими відходами, максимальна – така, що поміститься в обидві руки кур’єра.
Бонусом стане промокод, який гарантує 15 гривень знижки на наступне замовлення. Промокод дійсний протягом 30 днів.
Як узяти участь в акції
- замовити доставку через Zakaz.ua з одного з цих гіпермаркетів: "Ашан", Metro, Novus, "Мегамаркет", Varus, "Екомаркет" і Citymarket;
- зібрати пластик: приймають тільки поліетиленові пакети та ПЕТ-пляшки;
- зробити зібране чистим і сухим, пляшки зім’яти;
- упакувати пластик так, щоб його об’єм був не менший за один поліетиленовий пакет і не більший, ніж можна перенести у двох руках;
- під час отримання замовлення віддати кур’єру пластик й отримати в обмін на нього промокод;
- застосувати промокод під час наступного замовлення не пізніше ніж через 30 днів.
"Наша компанія вже не перший рік активно долучається до боротьби за поліпшення екологічної ситуації у столиці: лише у 2020 році в межах екоініціативи Zakaz Green щомісяця наші кур'єри передавали на переробку близько 6м³ ПЕТ-пляшок та поліетиленових пакетів. Наша команда хоче зробити ще більше, тож ми розширюємо дію акції на всіх наших партнерів у столиці", – сказав Андрій Курський, CEO сервісу доставки продуктів Zakaz.ua.
Усі відходи спрямують на "Обухівміськвторресурси", де здійснюватиметься досортування, пресування та транспортування на переробні підприємства. Крім того, їх використовуватимуть як вторсировину для виготовлення продукції.
Раніше ЕкоПолітика розповідала, що в Херсоні учасники шкільної екологічної команди розпочали переробляти пластикові кришечки та інші відходи на дизайнерські речі.