Помер голова Держводагентства

Помер голова Держводагентства

Олена Яценьо

Смерть настала раптово 6 липня

На 59-му році передчасно пішов із життя Валентин Михайлович Шліхта — голова Державного агентства водних ресурсів України.

Сумну звістку 6 липня повідомив міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський.

"Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце мудрої та порядної людини. Тепер світлі спогади про нього завжди будуть жити в серцях колег, друзів та однодумців", — написав очільник Міндовкілля у Facebook.

Смерть настала раптово: відомо, що вчора він відчув легке недомагання й звернувся до лікарні.

"Водна галузь втратила досвідченого та висококваліфікованого фахівця, а колеги – мудрого й порядного керівника. Його невичерпний оптимізм і жага до життя завжди додавали нам снаги та впевненості. Важко та боляче усвідомити, що Валентина Михайловича уже не буде з нами, але світла пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях!" – написали у пресслужбі відомства, яке очолював Валентин Шліхта.

Держводагентство Валентин Шліхта очолював протягом останнього року.

У 2010 році став керівником Українського державного науково-дослідного інституту "УкрНДІ "Ресурс" Державного агентства резерву України. У 2010-2011 роках  був генеральним директором цієї установи.

2012-2014 роки – начальник відділу, в.о. директора Департаменту обліку парникових газів Департаменту міжнародного співробітництва, спільного впровадження та обліку парникових газів Державного агентства екологічних інвестицій України.

Упродовж 2014-2015 років перебував на посаді начальника департаменту з питань поводження з небезпечними відходами Державного підприємства "Укрекоресурси".

У 2015-2017 роках Шліхта працював заступником голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

До листопада 2019 року керував державним підприємством "Укрхімтрансаміак" у Києві.

Нагадаємо, що голова Держводагентства Валентин Шліхта розповів, як важливо популяризувати спеціальності, споріднені з водним господарством.

Читайте також
Кабмін призначив тимчасового керівника Держводагентства: що про нього відомо
Кабмін призначив тимчасового керівника Держводагентства: що про нього відомо

На Кузьменкова поклали тимчасове виконання обов’язків голови агентства з 22 липня

Держводагентство "перезавантажать": що це означає для водної політики України
Держводагентство "перезавантажать": що це означає для водної політики України

Водний менеджмент стане ефективним, запевнили в Міндовкілля