Подружжя з Харкова врятувало від війни понад 70 котів. Відео

Подружжя з Харкова врятувало від війни понад 70 котів. Відео УНІАН
Олена Яценьо

Тимчасовий прихисток харків'яни разом із урятованими тваринами знайшли на Черкащині

Харківські зоозахисники Тетяна й Андрій, утікаючи від війни, урятували й усіх мешканців свого домашнього приватного притулку, а це понад 70 котів, собака та морська свинка.

Тимчасовий прихисток подружжя харків’ян знайшло на Черкащині, ідеться в сюжеті ТСН.

Рішення покинути рідне місто Тетяні й Андрію далося не легко. Бо ж попри постійні обстріли росіян вони допомагали тваринам і людям: ліками й харчами. На евакуацію зважилися лише всередині квітня. Коли росіяни гатили вже зовсім близько від їхнього будинку.

Подружжя, яке почало опікуватися тваринами у 2014 році, вивезло їх із-під обстрілів мікроавтобусом. Про те, щоб покинути бодай когось, навіть мови не було. До того ж, крім котів, прихопили ще кількох собак і морську свинку Пульку. На неї натрапили в харківському підвалі.

Тимчасовий прихисток харків'яни разом із урятованими тваринами знайшли на Черкащині – в екосадибі Юрія. Він займається зеленим туризмом.

Нині тварин 53. Частину котів нещодавно переправили до Європи - у нові родини. Тепер шукають дім для решти підопічних. Подружжя вірить, що знайдуться люди, які полюблять цих пухнастиків не менше, ніж вони. Хоча, зізнаються, з кількома котами розпрощатися все ж не готові – залишать собі.

Раніше ЕкоПолітика писала, що зоозахисники з гуманістичного руху UAnimals евакуювали з харківського "Екопарку Фельдмана" ще трьох левів.

Читайте також
Тварини не встигають за потеплінням: на Одещині помітили білого горностая
Тварини не встигають за потеплінням: на Одещині помітили білого горностая

Природна зміна кольору демаскує тварин через безсніжні зими та робить їх вразливими

"Вічні хімікати" дісталися до морських жителів – їх виявили в тілах китів і дельфінів
"Вічні хімікати" дісталися до морських жителів – їх виявили в тілах китів і дельфінів

Забруднення організмів морських істот дослідники назвали "безпрецедентним"

Поранений лось потребує термінового порятунку. Відповідальні служби не реагують
Поранений лось потребує термінового порятунку. Відповідальні служби не реагують

Імовірно, лісовому велетню нашкодили браконьєри. Люди зверталися до поліції та екоінспекції, але фахівці досі не оглянули тварину

Найкращі фото Nature inFocus 2025: дика природа без прикрас
Найкращі фото Nature inFocus 2025: дика природа без прикрас

Фотоконкурс документує життя тварин і висвітлює проблеми охорони природи