Окупанти знищують береги та чорноземи Херсонщини – Гуменюк

Окупанти знищують береги та чорноземи Херсонщини – Гуменюк

Катерина Бєлоусова

Окупанти використовують хімічні речовини, щоб знищувати чорнозем та максимально збільшувати площі ураження

Очільниця пресцентру оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк повідомила, що на Херсонщині окупанти знищують узбережжя та чорноземи.

В етері телемарафону "Єдині новини" вона зазначила, що росіяни використовують заборонену зброю, яка знищує і випалює всі екосистеми, передає Укрінформ.

"Вони дотримуються тактики тотального руйнування. Вони намагаються знищити узбережжя повністю. Таким чином, щоб, як вони собі вважають, зупинити Сили оборони”, – наголосила Гуменюк, додавши, що окупанти застосовують килимові бомбардування населених пунктів.

За її словами, окупанти використовують хімічні речовини, щоб знищувати чорнозем та максимально збільшувати площі ураження.

"Їх не зупиняє те, що це заборонена зброя. Випалюється все те, що не потрібно. Насправді руйнується вся екосистема, гинуть рослини, тварини та увесь той біогенез, який є на тій ділянці місцевості", – сказала вона.

Нагадаємо, на Херсонщині через дії окупантів згоріло близько 300 гектарів степу в унікальному біосферному заповіднику “Асканія-Нова”.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, російські вчені підтвердили стрімке зростання солоності Азовського моря, яке вже майже зрівнялося з показниками Чорного. В окупованому Маріуполі росіяни перекрили річки, що спричиняє екокатастрофу.

Читайте також
Волонтери запустили проєкт з екоочищення Херсонщини
Волонтери запустили проєкт з екоочищення Херсонщини

Зібрану рідину зливають в спеціальні очисні споруди

Екокомітет проведе виїздне засідання на Херсонщині 12 червня
Екокомітет проведе виїздне засідання на Херсонщині 12 червня

Нардепи заслухають доповіді від представників низки міністерств