Німеччина передала Херсону 160 сонячних батарей

Німеччина передала Херсону 160 сонячних батарей

Катерина Бєлоусова

СЕС забезпечить резервне живлення "Херсонського водоканалу"

Херсонська громада отримала від благодійників понад 160 нових та вживаних сонячних батарей та 40 нових інверторів.

Обладнання передала німецька фотоелектрична компанія SMA, повідомляє керівник міської військової адміністрації Роман Мрочко в Telegram.

t.me/roman_mrochko

t.me/roman_mrochko

Він розповів, що сонячні панелі, серед іншого, використають для забезпечення резервного живлення одного з обʼєктів комунального підприємства "Херсонський водоканал".

t.me/roman_mrochko

t.me/roman_mrochko

“Дякуємо міжнародним донорам за оснащення комунальних підприємств сучасними технологіями”, – написав Мрочко.

Як відомо, це не перший подібний проєкт на Херсонщині. Так у листопаді рятувальники отримали сонячні панелі, щоб забезпечити роботу пунктів незламності у разі відсутності електроенергії. Це зокрема дозволить місцевим мешканцям заряджати гаджети, щоб залишатися на звʼязку.

t.me/roman_mrochko

t.me/roman_mrochko

Нагадаємо, Чортківська громада з Тернопільщини отримає 700 благодійних сонячних панелей від швейцарської компанії Helion. Дахові та наземні СЕС будуть генерувати зелену енергію для комунальних установ.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Жмеринці, Вінницька область, завершують будівництво сонячної електростанції потужністю 70,4 кВт/год на головній насосній станції комунального підприємства "Жмеринкаводоканал". СЕС дозволить щомісяця заощаджувати близько 15% грошей на оплаті рахунків, тобто близько 60-70 тисяч гривень.

Читайте також