Названі збитки від обстрілів російськими військами двох агропідприємств України

Названі збитки від обстрілів російськими військами двох агропідприємств України facebook.com/deiukr
Катерина Бєлоусова

Обстріли сільгосппідприємства Харківщини спричинили засмічення території 16 000 м2 будівельними відходами та уламками бойових частин ракет і снарядів

Екоінспектори розрахували 1,8 млн гривень збитки довкіллю внаслідок обстрілу російськими військами агропідприємства "Альянс" на Сумщині, а також 30,9 млн гривень від артобстрілу та 2-х авіа нальотів на сільгосппідприємство Харківщини.

"Альянс" втратив майже 80 тисяч літрів паливо-мастильних матеріалів, а в повітря вивільнилися значні об’єми продуктів горіння, повідомляє Держекоінспекція у Facebook.

Розрахунок збитків, завданих РФ навколишньому природному середовищу, передали до прокуратури.

4 березня 2022  у Роменському районі російські війська з важкої військової техніки обстріляли ТОВ "Альянс". Внаслідок цього відбулася детонація і займання паливного складу. 

Артобстріли та авіа удари по сільгосппідприємству Харківщини, що спеціалізувалось на вирощуванні зернових, бобових культур і насіння олійних культур, спричинили засмічення території будівельними відходами та уламками бойових частин ракет і снарядів, загальною площею 16 000 м2  (об’єм понад 100 м3).

Нагадаємо, у Сумах внаслідок обстрілу сталася масштабна пожежа на складі лакофарбованих матеріалів.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, під Харковом росіяни знищили відому агроферму.

Читайте також
Вік, хвороби та "чорні лісоруби": чому в Україні зникають лісосмуги і навіщо вони потрібні
Вік, хвороби та "чорні лісоруби": чому в Україні зникають лісосмуги і навіщо вони потрібні

Їх відновлення повсюдно стикається із бюрократією та нестачею коштів у громад

Третій законопроєкт про НСТВ № 15386-1: що про нього говорять автори й експерти
Третій законопроєкт про НСТВ № 15386-1: що про нього говорять автори й експерти

Розбираємося, чим цей документ відрізняється від двох попередніх

У київському озері Кирилівське виявили нові витоки нафтопродуктів
У київському озері Кирилівське виявили нові витоки нафтопродуктів

Це помітили під час очищення берегової лінії та рослинності