На Закарпатті палії знищили гектари пшениці та пасовищ. Фото

На Закарпатті палії знищили гектари пшениці та пасовищ. Фото facebook.com/DsnsZakarpattya
Катерина Бєлоусова

Станом на 1 липня ліквідовано 1702 загорання, внаслідок чого випалено 2704 га закарпатської землі

На Закарпатті в селі Череївці Івановецької територіальної громади Мукачівського району 1 липня палії трави знищили 0,7 га пшениці на приватних наділах та ще 7 га сухої рослинності цього пасовища. 

Над ліквідацією працювали три пожежні автомобілі та 17 рятувальників, повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області у Facebook.

Рятувальники зазначили, що їм доводиться виїжджати та гасити більше десятка пожеж в екосистемах щодоби. Станом на 1 липня ліквідовано 1702 загорання, внаслідок чого випалено 2704 га закарпатської землі.

“Бійцям ДСНС знадобилося більше двох годин, щоб під палаючим сонцем зупинити розповюдження вогню на ще більші території, а згодом і ліквідувати загорання повністю”, – йдеться в повідомленні.

Місцеві мешканці допомогали рятувальникам та  оборювали трактором територію по фронту розповсюдження полум’я.

“Такі пожежі знищують не лише довкілля, а й урожай, що неприпустимо в час війни, коли кожний колосок потрібно зберегти задля нашої перемоги”, – підкреслили рятувальники.

facebook.com/DsnsZakarpattya facebook.com/DsnsZakarpattya facebook.com/DsnsZakarpattya

facebook.com/DsnsZakarpattya

Нагадаємо, на Львівщині ДСНС продовжує гасити пожежі від підпалів. Рятувальники закликають не уподобляться окупантам і припинити нищити Україну.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, українські рятувальники за добу загасили 50 пожеж в природі.

Читайте також
В Україні масово спалахують пожежі
В Україні масово спалахують пожежі

Внаслідок пожеж 4 жовтня вигоріло майже 6 га рослинності на території екосистем

На острові Хортиця спалахнула масштабна пожежа
На острові Хортиця спалахнула масштабна пожежа

Вогнеборці продовжують гасити займання на острові

Нацпарк “Тузлівські лимани” відновлюється після пожеж. Відео
Нацпарк “Тузлівські лимани” відновлюється після пожеж. Відео

Першим на території нацпарку відновлюється очерет