На Харківщині з узбіч доріг прибрали 400 тонн сміття. Фото kh.ukravtodor

На Харківщині з узбіч доріг прибрали 400 тонн сміття. Фото

Олекса Франко

Дорожникам доводиться постійно збирати на узбіччях автодоріг скло, пластик, папір, поліетилен

У Харківській області дорожники з початку сезону ліквідували 80 несанкціонованих сміттєзвалищ і вивезли близько 400 тонн сміття з узбіч доріг.

Про це інформують на сторінці Служби автомобільних доріг Харківщини у Facebook.

Як повідомляє САД, майже щотижня дорожники фіксують на узбіччях сміття, яке залишають жителі краю та учасники дорожнього руху.

"Багато сміття накопичується біля зупинок громадського транспорту, місць відпочинку водіїв. Залишають непотріб уздовж доріг і місцеві жителі. Часто сміття викидають на узбіччя мішками на виїздах та в’їздах до дачних селищ ‒ так з’являються стихійні сміттєзвалища", ‒ йдеться в повідомленні.

Наголошується, що, окрім естетичного дискомфорту, таке скупчення сміття має загрозливий характер не тільки для довкілля, а й для громадян. "Адже разом із побутовим непотребом викидають засоби індивідуального захисту, які можуть бути заразними", ‒ застерігають у САД.

Працівники підрядних дорожніх організацій постійно збирають на узбіччях автодоріг скло, пластик, папір, поліетилен.

Найбільші обсяги прибраного сміття фіксуються на автодорогах М-03 Київ‒Харків‒Довжанський, М-20 Харків‒Щербаківка та Н-26 Чугуїв‒Мілове.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла, що під час будівництва Київської обхідної дороги за програмою Зеленського замість кожного зрубаного дерева висаджуватимуть нове.

Читайте також
В Харкові з екопарку втекли олені: мисливців закликають не чіпати тварин
В Харкові з екопарку втекли олені: мисливців закликають не чіпати тварин

Зоозахисники нагадують, що сезон полювання закритий

У Харкові під обстрілом загинули 2 співробітники екопарку, які годували тварин
У Харкові під обстрілом загинули 2 співробітники екопарку, які годували тварин

Працівники парку не опускають руки і роблять все можливе, щоб врятувати тварин, що залишаються в екопарку і не наражати на небезпеку людей