Мешканці Полтави масово скаржаться на відсутність достатньої кількості контейнерів для сортування пластику, а також на їхню систематичну переповненість.
Деякі полтавчани не можуть віддати пластик на переробку протягом двох тижнів, повідомляє Полтавщина.
Керівник комунального автотранспортного підприємства 1628 (КАТП-1628) Олександр Максименко пояснив, що така ситуація склалася через те, що не вистачає контейнерів. Адже населення у Полтаві збільшилася і відповідно збільшився об’єм сміття – на 30% більше, ніж було заплановано по нормі накопичення.
![poltava.to](https://ecopolitic.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_20231201_103142.jpg)
poltava.to
Він наголосив, що сміття вивозять за графіком, але контейнери дуже швидко заповнюються через збільшення кількості населення. Для вирішення цієї проблеми комунальники планують закупити 600 контейнерів для сортування, однак необхідна кількість – 1000.
Зазначається, що на покупку 600 нових або вживаних пластикових контейнерів у Полтаві планують витратити 4,8 мільйона гривень.
Нагадаємо, у Полтаві у пункті сортувальня мережі магазинів “Аврора Мультимаркет” Avrora Green мешканці можуть віддати на переробку або безпечну утилізацію 23 види сировини.
Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, мешканці Дніпра скаржаться на складну ситуацію з вивозом сміття та масові стихійні звалища.