Мешканці Миколаєва поскаржилися на струмок з нечистотами, який забруднює річку

Мешканці Миколаєва поскаржилися на струмок з нечистотами, який забруднює річку

Катерина Бєлоусова

Кореспонденти планують звернутися до контролюючих органів

Мешканці Миколаєва з мікрорайону Водопій поскаржилися на струмок з неприємним рибним запахом, що близько місяця тече по вулиці 2-й Набережній та через дощові колектори потрапляє до річки.

Люди підозрюють, що струмок утворився з рідких відходів підприємства, що виробляє рибні консерви, повідомляє Новини-N.

“Можна тільки уявити, що там – у цих відходах від виробництва рибних продуктів! Все це безперешкодно потрапляє у річку”, – розповів один з мешканців міста.

Зазначається, що окрім забруднення річки люди скаржаться на вплив рідини на проїжджаючі автомобілі. Адже стоки дуже важко відмити з коліс та днища авто.

“Усі авто, що проїжджають, наїжджаючи на струмок смердючої жижі, приречені на те, що їхнє авто буде смердити пару тижнів дохлою рибою, і після вони відмиватимуть довго своє авто”, – процитували у виданні скарги мешканців у соцмережах. 

Зазначається, що у Новин-N перевірили заяви людей та відвідали цю вулицю. Вони підтвердили наявність струмка та планують звернутися до контролюючих органів. Окрім того, на вулиці проводять роботи з реконструкції.

Нагадаємо, у грудні у Миколаєві екоінспектори виявили забруднення нафтопродуктами узбережжя Бузького лиману у мікрорайоні Намив, концентрація яких перевищила допустимі норми у 6 разів. Ймовірно, чорна піна на узбережжі утворилася від сажі з асфальтного заводу.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, на Одещині в Ізмаїлі на дні карʼєру біля садово-дачного кооперативу "Дружба" на початку січня утворилося озеро з біло-зеленої рідини, яка має та їдкий запах.