McDonald's запустить сортування відходів у всіх українських ресторанах Shutterstock

McDonald's запустить сортування відходів у всіх українських ресторанах

За 4 місяці пілотної програми були відсортовані і передані на переробку понад 80 тонн упаковки

McDonald's розширить пілотну програму сортування відходів в залах ресторанів на всю мережу в Україні до кінця 2021 року.

Про це сказано у пресрелізі компанії.

Пілотну програму запустили у вересні 2020 року в 16 ресторанах в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Київській області. У залах закладів були встановлені спеціальні сортувальні станції для розділення відходів за типами. Звідти їх відправляли на вторинну переробку сировини.

За даними компанії, за чотири місяці пілотної програми були відсортовані та передані на переробку понад 80 тонн пакування. В цілому до програми приєдналося понад 2,6 млн українців.

До того ж, раніше в вересні 2020 року компанія замінила пластикові контейнери для салатів на паперову упаковку, в червні - замінила пластикові стаканчики для холодних напоїв на целюлозні склянки, які піддаються переробці в Україні.

"До 2025 року McDonald's глобально планує повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з відновлюваної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Так, поліетилен і пластик можуть піти на виготовлення пакетів для сміття, друге життя отримають після переробки і інші відходи", - сказано в повідомленні.

Як повідомляла ЕкоПолітика, компанія Nestle вдвічі зменшить обсяг викидів парникових газів від своєї діяльності до 2030 року, а до 2050 року планує досягти нульового рівня викидів.

Читайте також
У Мінрегіоні підрахували, скільки населених пунктів України ведуть роздільний збір сміття 
У Мінрегіоні підрахували, скільки населених пунктів України ведуть роздільний збір сміття 

Прогнозується, що у короткостроковій перспективі в Україні буде з’являтися все більше передових регіональних систем поводження з побутовими відходами

Як правильно утилізувати енергозберігаючі лампи
Як правильно утилізувати енергозберігаючі лампи

Необережне поводження з люмінісцентними лампами та неправильна їх утилізація можуть призвести до отруєння ртуттю

Українцям розповіли, що належить до побутових відходів
Українцям розповіли, що належить до побутових відходів

До складу ТПВ входять харчові й небезпечні відходи, дерево, полімери та низка інших