Киян закликали максимально зменшити обсяги сміття: як це зробити КМДА

Киян закликали максимально зменшити обсяги сміття: як це зробити

Олена Яценьо

Загалом нині в Києві працюють до 90 сміттєвозів

У Києві жителів столиці попросили максимально зменшити обсяги сміття через відсутність достатньої кількості комунальників, які б справлялися з його вивозом.

Про це з посиланням на комунальне підприємство "Київкомунсервіс" повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Як зменшити обсяги побутових відходів

Щоб зменшити обсяг продукованого сміття й так допомогти комунальним службам, містяни можуть зминати чи спресовувати паперове, пластикове й інше паковання та бляшанки.

Такі прості дії з боку жителів міста вже спростять роботу перевізникам сміття, які в умовах воєнного стану й далі працюють у штатному режимі попри зменшення кількості працівників.

Окрім того, варто викидати насамперед органіку та засоби гігієни, а також не викидати відходів без пакетів чи в розірваних пакетах, адже через це вантажники витрачають зайвий час, щоб зібрати розкидане у дворі сміття.

Загалом нині в Києві працюють до 90 сміттєвозів. У місті поменшало комунальників, бо значна частина водіїв сміттєвозів нині зі зброєю в руках захищає столицю та інші міста в лавах української армії та підрозділах тероборони. Тож на підприємствах нині не вистачає водіїв відповідної категорії.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, адміністрація міського комунального підприємства "Львівспецкомунтранс" закликала львів'ян і переселенців стискати пластикові відходи перед викиданням у сміттєві контейнери.

Читайте також
У Києві станція сортування УБС частково відновила роботу: графік
У Києві станція сортування УБС частково відновила роботу: графік

Доступними УБС-послугами можна скористатися з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00

У Києві знову відкриється станція сортування сміття Ecola
У Києві знову відкриється станція сортування сміття Ecola

Здати вторсировину можна буде цієї суботи, 7 травня