Кабмін звільнив голову Держенергоефективності

Кабмін звільнив голову Держенергоефективності
Катерина Бєлоусова

З грудня 2020 року Замазєєва була головою Миколаївської обласної ради

Кабінет міністрів України звільнив з посади голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Валерія Безуса та призначив на його місце Ганну Замазєєву.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

Це вже четверта кадрова зміна в керівництві Держенергоефективності з 2019 року. 

Безус очолював Держенергоефективності з серпня 2021 року. До того він працював у Дніпропетровській облраді на посаді заступника голови виконавчого апарату – начальника управління житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Його попередником був Костянтин Гура, що виконував обовʼязки голови Держенергоефективності з червня 2020 року по 25 серпня 2021. З 2014 року до 2019 цю посаду обіймав Сергій Савчук.

Що відомо про нову голову Держенергоефективності

У жовтні 2020 року Замазєєва була обрана депутаткою Миколаївської обласної ради від партії "Слуга народу". З грудня 2020 року вона стала головою Миколаївської обласної ради.

Замазєєва має науковий ступінь кандидата економічних наук. Вона навчалася у національному університеті "Києво-Могилянська академія" за фахами "Політологія та державне управління" та "Фінанси та кредит".

Нагадаємо, Кабінет міністрів України звільнив з посади заступницю міністра захисту довкілля та природних ресурсів з питань європейської інтеграції Світлану Грінчук.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, Верховна Рада України на пленарному засіданні 6 жовтня 2022 року змінила склад екологічного та енергетичного комітетів парламенту.

Читайте також
Ліси та гори в жертву ВДЕ: активісти закликають Раду не голосувати за законопроєкт № 15122
Ліси та гори в жертву ВДЕ: активісти закликають Раду не голосувати за законопроєкт № 15122

Парламентські юристи згодні, що реалізація норм закону негативно вплине на землі з лісами, болотами, водоймами та полями

Фонд декарбонізації уже виділив 2,2 млрд грн на низьковуглецеві проєкти
Фонд декарбонізації уже виділив 2,2 млрд грн на низьковуглецеві проєкти

Їхній сумарний кліматичний ефект – щорічне скорочення викидів СО2 на 47 тис. тонн

Знищення столітніх дубів на Теремках: "План стійкості" став прикриттям для вирубки
Знищення столітніх дубів на Теремках: "План стійкості" став прикриттям для вирубки

Урядовий експеримент, на думку активістів, загрожує знищенням зелених зон по всій країні

Власна СЕС економить половину електроенергії хлібозаводу із Запоріжжя
Власна СЕС економить половину електроенергії хлібозаводу із Запоріжжя

Водночас підприємство замінило частину авто на електромобілі