Історія зі звалищем біологічних відходів у Харкові отримала продовження

Історія зі звалищем біологічних відходів у Харкові отримала продовження

Зоряна Бердник

На місці події була поліція

У Харкові екоактивісти самотужки прибрали половину звалища біологічних відходів, яке знайшли в середині квітня.

Про це 29 квітня розповіла головна редакторка порталу ProМусор Вікторія Опанасенко. За її словами, зробили це близько 12 днів тому.

"Близько 12 днів назад прибрали половину, були залишені сліди від трактора або його ковша. Це було після приїзду поліції", —  написала активістка на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що за два дні після цього їм зателефонували з Державної екологічної інспекції, щоб уточнити місцерозташування звалища.

"Дзвонили сьогодні, обіцяли завтра здійснити на місце виїзд, — розповідає далі Вікторія. — Їх буде чекати рівно половина від того, що не прибрали. Ми ставимо собі питання, чому саме половина?"

Також на місці звалища знайшли мотузки й солому.

Нагадаємо, що звалище залишків тварин розташоване неподалік школи, дитячої лікарні та пологового будинку.

Як повідомляла ЕкоПолітика, біля Харкова знайшли два могильники з купами кісток мертвих тварин.

Читайте також
Zero Waste: практичні кроки до філософії розумного споживання, яка рятує планету
Zero Waste: практичні кроки до філософії розумного споживання, яка рятує планету

Головне – купувати з розумом, використовувати на повну, а потім переробляти

Українці платять за "сміттєву" реформу, яку проігнорувала місцева влада — експерт
Українці платять за "сміттєву" реформу, яку проігнорувала місцева влада — експерт

Практично всі міста України не оновили модель управління відходами, тож по суті порушують чинне законодавство

Засмітив ліс — плати 51 тис. грн: може зрости відповідальність за "сміттєві" порушення
Засмітив ліс — плати 51 тис. грн: може зрости відповідальність за "сміттєві" порушення

Якщо посадовці не вживатимуть заходів із ліквідації стихійних звалищ, також платитимуть штраф

Громади Харківщини відмовляють екологам у створенні заповідних територій
Громади Харківщини відмовляють екологам у створенні заповідних територій

В ОДА навіть пішли на порушення закону, не надаючи ні зауважень, ні схвалення клопотань