ЄС і США разом боротимуться проти змін клімату greendeal.org.ua

ЄС і США разом боротимуться проти змін клімату

Олекса Франко

Вони мають намір виділяти $100 млрд на рік для підтримки біорізноманіття в бідних країнах

Європейський Союз і Сполучені Штати вирішили об’єднати зусилля для боротьби зі змінами клімату, зокрема домовилися створити координаційну робочу групу.

Про це заявив голова Євроради Шарль Мішель на пресконференції за підсумками саміту ЄС‒США в Брюсселі, передає Green Deal.

"Також обговорили кліматичні зміни. Ми вирішили заснувати робочу групу на високому рівні, щоб посилити нашу співпрацю з цього питання", — сказав він.

За словами голови Євроради, для підтримки біорізноманіття в бідних країнах ЄС і США мають намір виділяти $100 млрд на рік.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн додала, що на саміті також обговорювалося питання вуглецевого ціноутворення. "Необхідно згодом мати глобальну ціну на викиди СО2", — зазначила голова ЄК.

Вона сказала, що ЄС і США будуть обмінюватися інформацією щодо введення в ЄС механізму вуглецевого коригування імпорту (CBAM). Окрім того, усередині Світової організації торгівлі назріла "величезна необхідність покращувати екологічний Порядок денний", додала Урсула фон дер Ляєн.

Водночас Шарль Мішель повідомив, що ЄС і США вирішили підписати основоположний пакт про трансатлантичні відносини і домовилися на саміті у Брюсселі активізувати просування своїх цінностей у всьому світі.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, "Велика сімка" виділятиме $100 млрд щороку на захист клімату в бідніших країнах.

Читайте також
Три області України розробляють заходи адаптації до спеки
Три області України розробляють заходи адаптації до спеки

На їхню реалізацію будуть потрібні значні кошти

80% людей у світі хочуть від урядів більш рішучих дій у боротьбі зі зміною клімату
80% людей у світі хочуть від урядів більш рішучих дій у боротьбі зі зміною клімату

Ще більше – 86% – бажають, щоб їхні країни відкинули геополітичні розбіжності і працювали разом над питаннями, що впливають на нашу планету