Генеральний директор Apple Тім Кук розповів, що компанія має на меті не використовувати жодних ресурсів Землі та виробляти нові смартфони з відходів або перероблених продуктів.
До 2030 року компанія сподівається досягти вуглецевої нейтральності, зокрема в ланцюжку поставок і продуктах, якими користуються споживачі, повідомляє NewsTimes.
Він зазначив, що для Apple важливо виробляти продукцію екологічно чистим способом. Однак це довгострокова мета Apple, яку компанія не зможе досягти найближчим часом.
Apple прагне захищати навколишнє середовище та використовувати відходи, як сировину для нових гаджетів.
В матеріалі зазначили, що у 2021 році Apple перестала використовувати пластикову плівку для покриття коробок iPhone 13 і та iPhone 13 Pro, що дозволило заощадити 600 тонн пластику.
Також Apple використовує у виробництві перероблені матеріали для серії iPhone 13. Так у внутрішньому сенсорному механізмі мобільного телефону використовується 100% перероблений вольфрам, на який припадає 99% вмісту вольфраму у всьому пристрої. Такий вольфрам також використали для покриття основної плати. Окрім того, для кабелів передньої та задньої камер використали 100% перероблене золота.
Нагадаємо, компанія Samsung оголосила про плани використовувати пластик із рибальських сіток у всіх моделях пристроїв з 2022 року.
Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, корпорація Apple має намір почати виробництво власного електромобіля у 2024 році.