№7689
Передбачає скасування деяких документів дозвільного характеру, застосування яких є недоцільним та економічно невиправданим
Кабінет міністрів України author-avatar
Законопроєкт: №7689

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)

Підготовка до першого читання

Мета: забезпечення подальшого здійснення реформ щодо дерегуляції та створення сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні.

Прийняття проєкту Закону зумовлено необхідністю скасування деяких документів дозвільного характеру, застосування яких є недоцільним та економічно невиправданим, враховуючи необхідність підтримки суб’єктів господарювання у період воєнного стану в Україні/післявоєнний період.

Проєкт Закону передбачає зменшення кількості документів дозвільного характеру та врегулювання проблеми правової невизначеності щодо забезпечення оприлюднення інформації про документи дозвільного характеру.

Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" передбачає внесення інформації про документи дозвільного характеру до ЄДР.

Проте, законодавством не визначено механізму та повноважень дозвільних органів щодо ведення та наповнення цього реєстру. У зв’язку із цим зазначена інформація до ЄДР не вноситься, а вільний доступ до відомостей про документи дозвільного характеру відсутній.

Проектом Закону передбачається внести зміни до законів України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", "Основи законодавства України про охорону здоров’я", "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну", "Про тваринний світ", "Про захист тварин від жорстокого поводження", "Про охорону атмосферного повітря", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" в частині скорочення кількості документів дозвільного характеру. Загалом пропонується скасувати 17 документів дозвільного характеру, що включені до Переліку документів дозвільного характеру, затвердженого Законом України від 19 травня 2011 р. No 3392.

Останні коментарі

Нові коментарі будуть трохи пізніше

Читайте також

Скоро буде більше новин!