Під Рівним загорілося сміттєзвалище

Під Рівним загорілося сміттєзвалище facebook.com/dsns.rivne

Ганна Велика

Повідомлення про пожежу надійшло рятувальникам сьогодні о 08:22

У селі Бармаки, що за 1,5 км від Рівного, горить сміттєзвалище.

Про це повідомило Головне управління ДСНС у Рівненській області.

Над ліквідацією пожежі працюють:

  • 4 автоцистерни;
  • оперативно-координаційний центр обласного управління ДСНС;
  • автоцистерна місцевої пожежної команди с. Шпанів;
  • 2 водовозки;
  • бульдозер КАТП 1728.

facebook.com/dsns.rivne

У ДСНС запевняють, що ситуація знаходиться під повним контролем рятувальників. Більше інформації про пожежу обіцяють після її остаточної ліквідації.

Рівно рік тому, 19 липня 2023 року, ЕкоПолітика вже повідомляла про пожежу на сміттєвому полігоні поблизу Рівного. Його ймовірною причиною назвали самозаймання звалищного газу метану.

Раніше ми також розповідали, що спекотна погода та нехтування правилами протипожежної безпеки спричиняють масштабні пожежі. Так, 10 липня на території Нижньодністровського національного природного парку, біля села Надлиманське Одеської області сталася пожежа, яка завдала шкоди довкіллю на понад 890 млн грн та залишила сотні лелек, фазанів та косуль без місць їхнього звичного існування.

Також через суху погоду на лівобережжі Херсонщини горіли плавні.

Читайте також
Пожежа на сміттєвому полігоні у Кривому Розі: місто четвертий день потерпає від смороду
Пожежа на сміттєвому полігоні у Кривому Розі: місто четвертий день потерпає від смороду

Локальний рівень забруднення повітря перевищував норму у понад два рази

Поблизу Вінниці на сміттєвому полігоні планують виробляти енергію з біогазу
Поблизу Вінниці на сміттєвому полігоні планують виробляти енергію з біогазу

Ділянка поки належить обласному лісогосподарському підприємству

У ЄС готують найбільші в історії сили реагування на лісові пожежі
У ЄС готують найбільші в історії сили реагування на лісові пожежі

На Кіпрі навіть створять додатковий європейський протипожежний центр

До 15 млн кубометрів щороку: у Рівненській області збудують біогазовий завод
До 15 млн кубометрів щороку: у Рівненській області збудують біогазовий завод

Залишки органіки, з якою видобуватимуть газ, будуть використовувати як добрива