Під Харковом виникла екологічна катастрофа. Фото та відео

Під Харковом виникла екологічна катастрофа. Фото та відео facebook.com/prihdkoartem
Олена Яценьо

Місцеві жителі почали чути їдкий сморід нечистот

У селищі Докучаєвське, яке розташоване поблизу Харкова, прямо до місцевого озера тече рідина з колектора.

Це з'ясували після огляду місцевості. Фото та відео з місця події на своїй фейсбук-сторінці опублікував харківський екоактивіст та ініціатор акції "Чисті Уди" Артем Приходько.

За його словами, біля озера, у яке потрапляють нечистоти, неподалік розташовані кілька підприємств: пивзавод Рогань, Роганський м’ясокомбінат і молочний завод "Агромол".

Фото: facebook.com/prihdkoartem

Протягом останнього місяця жителям селища почав докучати їдкий сморід нечистот.

На відео можна побачити колір води та густу піну, яка нагадує промислові стоки після органічних відходів. Також на відеокадрах можна розгледіти, що рослини та дерева вже почали гинути.

Фото: facebook.com/prihdkoartem

"Колись це озеро було родзинкою селища, там гніздилися качки, чаплі та водилась риба - нині озеро перетворилося на гнійну яму, до якої не можна підійти через сморід", — сказав Приходько.

Він сказав, що звертатиметься по допомогу до голови Харківської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова, щоб якнайшвидше розібратися із цією проблемою, інакше все живе загине.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла, що в Житомирі жителі мікрорайону Крошні зливали нечистоти зі своїх приватних домоволодінь у річку Крошенка.

Читайте також
ДСНС досі відкачує нафтопродукти з озера Кирилівське, а волонтери рятують птахів
ДСНС досі відкачує нафтопродукти з озера Кирилівське, а волонтери рятують птахів

На повне очищення водойми можуть знадобитися місяці

Внаслідок обстрілу до озер Києва потрапили нафтопродукти
Внаслідок обстрілу до озер Києва потрапили нафтопродукти

Співробітники ДСНС встановили бонові загородження, щоб ізолювати паливну пляму

Проблема шахтних вод Криворіжжя перебуває на посиленому парламентському контролі
Проблема шахтних вод Криворіжжя перебуває на посиленому парламентському контролі

Гірничовидобувні підприємства банкрутують і не можуть платити за скидання води

Майже 38% усіх екологічних інвестицій ЄС у 2025 році припало на стічні води
Майже 38% усіх екологічних інвестицій ЄС у 2025 році припало на стічні води

Найбільше коштів в охорону природи вкладає бізнес