Зоозахисники врятували з Лиману контуженого ведмедя. Фото

Зоозахисники врятували з Лиману контуженого ведмедя. Фото shutterstock
Катерина Бєлоусова

Після лікування ведмедя відправлять на реабілітацію до “Парку хижаків “Арден”"

У нещодавно звільненому Лимані, що на Донеччині, зоозахисники врятували контуженого ведмедя з приватного зоопарку.

Тварину відправили на лікування до “Центру порятунку диких тварин Наталії Попової та UAnimals”, повідомляє благодійна організація UAnimals у Facebook.

Зоозахисники розповіли, що як тільки ЗСУ звільнили місто, військові відразу знайшли у приватному зоопарку зачиненого у вольєрі ведмедя.

facebook.com/UAnimals.official facebook.com/UAnimals.official facebook.com/UAnimals.official

“Загарбники жорстоко обійшлися з більшістю диких тварин, які там утримувались, але ведмідь залишився живим, – розповіли вони. – У трьох метрах від його вольєра все зруйноване.”

Після лікування в Центрі порятунку диких тварин, ведмедя відправлять на реабілітацію до “Парку хижаків “Арден”", що на Хмельниччині.

“Маємо надію, що лікування ведмедя буде вдалим і вже скоро він одужає”, – написали зоозахисники.

Нагадаємо, в Херсонській області, у звільненому смт Високопілля, українські військові зафільмували наслідки російської окупації. На відео потрапила частково зруйнована сонячна електростанція та близько 7 мертвих корів.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, на Закарпатті в екопарку "Долина вовків" біля села Синевирська Поляна знайшли мертвих оленів, яких отруїли речовиною, схожою на щурячу отруту.

Читайте також
Війна знищила понад 20 000 чорноморських дельфінів лише від початку 2026 року
Війна знищила понад 20 000 чорноморських дельфінів лише від початку 2026 року

З 2022 року кількість загиблих тварин може перевищити 100 000

ДСНС досі відкачує нафтопродукти з озера Кирилівське, а волонтери рятують птахів
ДСНС досі відкачує нафтопродукти з озера Кирилівське, а волонтери рятують птахів

На повне очищення водойми можуть знадобитися місяці

В Україні створюють єдиний державний реєстр домашніх котів, собак та тхорів
В Україні створюють єдиний державний реєстр домашніх котів, собак та тхорів

У майбутньому на основі реєстру створять цифрові ветеринарні паспорти, які інтегрують у Дію

Дайджест екозлочинів тижня: вирубка дерев, забруднення довкілля та крадіжка копалин
Дайджест екозлочинів тижня: вирубка дерев, забруднення довкілля та крадіжка копалин

Окремо прокурори намагаються повернути державі землі водного, лісового та природно-заповідного фондів