“Зелена” енергетика стане пріорітетом при відновленні економіки України – прем'єр-міністр shutterstock

“Зелена” енергетика стане пріорітетом при відновленні економіки України – прем'єр-міністр

Катерина Бєлоусова

Україна є надбанням для Європи, зокрема в секті енергетики

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії назвав “зелену” енергетику однією з пріорітетних галузей для відновлення економіки України.

Серед інших пріорітетних напрямків він виділив підтримку аграрного сектору та військово-промислового комплексу, йдеться в матеріалі “Факти ICTV”.

Він пояснив, що після війни структура української економіки буде змінюватися. Адже велика кількість підприємств на сході країни зруйнована.

Шмигаль також зазначив, що Україна планує швидко створити робочі місця для вимушених переселенців та біженців за рахунок розвитку малого та середнього бізнесу.

Він також погодився з тезою президента України Володимира Зеленського, що Україна є надбанням для Європи, зокрема в сектах енергетики, безпеки та людського капіталу.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський на зустрічі з керівниками великого бізнесу в межах відкриття Нью-Йоркської фондової біржі заявив, що Україна може бути і обов’язково стане "зеленим" енергетичним хабом для Європи. 

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець заявив, що окупація природних ресурсів у центрі Європи – це блокування розвитку технологій усієї Європи.

Читайте також
ТОП-5 зелених інвестицій в Україні за час війни
ТОП-5 зелених інвестицій в Україні за час війни

Попри виклики повномасштабного вторгнення, українські компанії та інвестори знаходять можливості для створення та розвитку “зелених” проєктів

Стало відомо, які країни та регіони лідирують у світовій біоенергетиці
Стало відомо, які країни та регіони лідирують у світовій біоенергетиці

Держави по всьому світу продовжують нарощувати свої спроможності у генерації енергії з біомаси

Для енергетичного переходу потрібно $3,5 трлн інвестицій щорічно, – аналітики
Для енергетичного переходу потрібно $3,5 трлн інвестицій щорічно, – аналітики

Останніми роками постачання відновлюваної енергії різко зросло, але недостатньо швидко, щоб витіснити викопне паливо з енергетичного балансу

Новий нацплан України з ВДЕ: що він передбачає
Новий нацплан України з ВДЕ: що він передбачає

Експерти одностайні, що наша країна має високий енергетичний потенціал