Волонтери прибрали з заповідного лісу Києва тонни сміття

Волонтери прибрали з заповідного лісу Києва тонни сміття shutterstock
Катерина Бєлоусова

До екоакції долучилося понад 300 волонтерів

У Києві волонтери прибрали понад 10 тонн сміття з Голосіївського національного природного парку.

Таку кількість сміття зібрали у перший день акції до Всеукраїнського маршу прибирання, повідомляє зоозахисна організація UAnimals на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, екоактивісти у суботу–неділю 16-17 вересня провели марш прибирання, тобто одночасно очистили 5 заповідних територій від сміття. Також люди прибирали й інші локації, наприклад парки та ліси.

Зазначається, що до екоакції у Голосіївському нацпарку долучилося понад 300 волонтерів, які працювали кілька годин.

“Будь ласка, кличте друзів і колег, аби поприбирати місця, які ви любите, у своєму місті чи селі! Разом ми здатні на фантастичні речі!”, – наголосили зоозахисники.

Вони додали, що також підбивають підсумки акції на інших локаціях.

Нагадаємо, у Запоріжжі у пляжній зоні Хортиці активісти прибрали за три екотолоки "Врятуємо Дніпро разом!" 15 тонн різноманітного сміття на площі понад 15 гектарів.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Києві у Микільському лісі місцеві мешканці виявили безліч старого одягу, побутового сміття, автомобільних шин та навіть курені безхатченків.

Читайте також
Дайджест екозлочинів тижня: вирубка лісів, забруднення води й повітря, боротьба за землі
Дайджест екозлочинів тижня: вирубка лісів, забруднення води й повітря, боротьба за землі

"Зірками" тижня є лісівники з Одещини, які залякуванням змусили майстрів лісу незаконно вирубувати та продавати дерева

Громада на Харківщині економить на вивезенні сміття завдяки пресу для пластику
Громада на Харківщині економить на вивезенні сміття завдяки пресу для пластику

За перший місяць роботи обладнання вдалося заощадити вже 30 тис. грн

Незаконні рубки є – повних даних немає: держоргани обрали позицію "це не до нас"
Незаконні рубки є – повних даних немає: держоргани обрали позицію "це не до нас"

Поки інституції шукають, на кого перекласти відповідальність, вирубка триває без можливості відстежити масштаби та ефективність протидії

Пожежа на сміттєвому полігоні в Івано-Франківській області спричинила токсичні викиди
Пожежа на сміттєвому полігоні в Івано-Франківській області спричинила токсичні викиди

Зокрема, перевищення норм зафіксували для чадного газу та діоксиду азоту