Волонтери “перетворили” кришечки з-під пляшок на 3 дрони та реанімобіль для ЗСУ

Волонтери “перетворили” кришечки з-під пляшок на 3 дрони та реанімобіль для ЗСУ Shutterstock

Ганна Велика

Наступна мета – зібрати 10 млн кришечок на купівлю ще 5 БпЛА

Завдяки проєкту "Пластик рятує життя" від громадської організації "Місто майбутнього" волонтерам вдалося зібрати 140 тис. грн на реанімобіль для ЗСУ та 156 тис. грн на 3 БПЛА для полку "Цунамі" бригади "Лють".

Про цю корисну з будь-якого погляду ініціативу розповіла “Рубрика”.

ГО "Місто майбутнього" з Одеси у межах свого проєкту "Пластик рятує життя" започаткувала ініціативу з всеукраїнського збору кришечок, гроші з переробки яких спрямовують на допомогу ЗСУ. До неї також долучилися волонтери з різних благодійних фондів та інші небайдужі.

Першого разу активістам вдалося зібрати 11 тонн (це 5,5 млн кришечок) за 9 місяців. На 140 000 грн, отримані від їхньої переробки, придбали реанімобіль для ЗСУ.

А в межах збору "Пластик рятує життя 2.0" зібрали 12 тонн кришечок за 7 місяців, які перетворилися на приблизно 156 000 грн. За ці кошти закупили 3 БПЛА для полку "Цунамі" бригади "Лють".

Наразі наші захисники мають гостру потребу у дронах та скидах, тому ціль ГО в межах поточного збору "Пластик рятує життя 3.0" – зібрати 20 тонн пластику. Це 10 000 000 кришечок або 240 000 грн. Мета цього разу – 5 дронів для полку "Цунамі".

У квітні ЕкоПолітика розповідала, що у День Довкілля волонтери UAnimals прибрали 20 тонн сміття.

Також ми публікували фото та відео з екочеленджу з очищення річок у Харкові.

Читайте також
Навмисні підпали сміття замість управління відходами: оштрафували одну з громад Буковини
Навмисні підпали сміття замість управління відходами: оштрафували одну з громад Буковини

Екоінспекція помітила ознаки цілеспрямованого підпалу, але влада все скидає на невідомих місцевих мешканців

Ліси та гори в жертву ВДЕ: активісти закликають Раду не голосувати за законопроєкт № 15122
Ліси та гори в жертву ВДЕ: активісти закликають Раду не голосувати за законопроєкт № 15122

Парламентські юристи згодні, що реалізація норм закону негативно вплине на землі з лісами, болотами, водоймами та полями

Громади Яремче та Сколе нищать природу, паразитуючи на екологічному бренді — активісти
Громади Яремче та Сколе нищать природу, паразитуючи на екологічному бренді — активісти

Старовікові ліси Карпат влада планує вирубати під новий курорт, а на полонинах звести чергову ВЕС

Альтернативний маршрут для теплотраси на Теремках шукатимуть два тижні
Альтернативний маршрут для теплотраси на Теремках шукатимуть два тижні

Громада вимагає на цей час запровадити мораторій на вирубку дерев