В Одесі взяли проби води з Чорного моря після скарг мешканців

В Одесі взяли проби води з Чорного моря після скарг мешканців derzhecoinspekciya_pivdenno_zah

Ілля Федунь

Фахівці здійснили новий етап відбору проб у морі

В Одесі перевірили морську воду на наявність забруднення, оскільки мешканці скаржилися на можливе потрапляння стічних вод з каналізації в морську воду. 

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу. 

Експерти взяли проби води в районі провулку Маячного в Одесі. Після експертизи виявили, що жодних ознак забруднення стічними водами немає. 

Працівники ДЕІ продовжують моніторинг стану води, щоб виявити потенційні джерела забруднення та запобігти екологічним ризикам у прибережній зоні. 

Як писала ЕкоПолітика раніше, мешканці Києва помітили зелене забарвлення води у Дніпрі: чим воно загрожує?

Читайте також
Уряд України ухвалив 11 екологічних документів: огляд ключових
Уряд України ухвалив 11 екологічних документів: огляд ключових

Йдеться про оновлення НПЕК, стратегію зі збереження біорізноманіття та євростандарти у моніторингу нових забруднювачів 

Порядок денний засідання екокомітету Верховної Ради 15 червня
Порядок денний засідання екокомітету Верховної Ради 15 червня

Парламентарі говоритимуть і про перетворення "Лісів України" на акціонерне товариство

Куди українцям здавати відпрацьовані батарейки
Куди українцям здавати відпрацьовані батарейки

Пункти прийому розташовані у закладах деяких мережевих бізнесів