У заповіднику на Дніпропетровщині побачили сліди тварини з Червоної книги shutterstock

У заповіднику на Дніпропетровщині побачили сліди тварини з Червоної книги

Ганна Велика

Це рідкісна знахідка для даної місцевості

На території природного заповідника "Дніпровсько-Орільський", що у Дніпропетровській області, під час експедиції виявили сліди червонокнижної річкової видри.

Про це повідомили у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

Спеціалісти розповіли, що через цінне хутро видра стала об’єктом полювання, тому у 2009 році її занесли до Червоної книги України. За словами фахівців, популяція цієї тваринки в заповіднику невелика, тому знайти такі сліди вдається дуже рідко.

t.me/mindovkillia

У Міндовкілля розповіли, що видра є хижаком. Вона належить до родини куницевих. Довжина тіла тваринки може сягати 1 м, а вага — 6-10 кг.

Це напівводна тварина з обтічним тілом, короткими лапами з перетинками та густою шерстю, що захищає її від води. Вхід до нори видри зазвичай знаходиться під водою, а тимчасові притулки вона облаштовує серед прибережних заростей або коренів дерев.

У квітні ЕкоПолітика повідомляла, що на Дніпропетровщині у Дніпровсько-Орільський заповідник повернулись рідкісні та червонокнижні птахи, зокрема, білоокі черні. Їх помітили науковці під час проведення досліджень в Обухівській заплаві та на водоймах Таромського уступу.

Також ми розповідали, що пожежа на території Нижньодністровського національного природного парку, біля села Надлиманське Одеської області позбавила сотні тварин їхніх домівок та завдала шкоди довкіллю на понад 890 млн грн.

Читайте також
Екопрокуратура змогла захистити унікальну природну пам’ятку
Екопрокуратура змогла захистити унікальну природну пам’ятку

Цей об’єкт є одним із найбільших масивів природних заболочених лісів Полісся

Управління екології КМДА звинуватили у махінаціях задля забудови Оболонського острова у Києві 
Управління екології КМДА звинуватили у махінаціях задля забудови Оболонського острова у Києві 

За твердженням аналітика, війна стала прикриттям для оборудок із заповідною територією