У Запоріжжі з дна обмілілого Дніпра прибрали десятки іржавих бочок. Фото facebook.com/profile.php?id=100090890791058

У Запоріжжі з дна обмілілого Дніпра прибрали десятки іржавих бочок. Фото

Катерина Бєлоусова

Бочки прибрали за протокольним дорученням очільника міста

У Запоріжжі з дна обмілілої річки Дніпро прибрали близько 40 іржавих бочок.

Бочки пролежали на дні річки багато років та опинилися на суші через зниження рівня води у Дніпрі через підрив росіянами Каховської ГЕС, повідомляє Департамент муніципального управління Запоріжжя у Facebook.

facebook.com/profile.php?id=100090890791058

В повідомленні підкреслили, що бочки прибрали за протокольним дорученням очільника міста.

Зазначається, що це вдалося зробити завдяки спільним зусиллям комунальників з КП "Титан", КП "Водоканал", концерну "Міські теплові мережі", КСВАРС "Кобра".

“Тільки разом ми зробимо наше місто краще”, – наголосили у повідомленні.

Нагадаємо, у Запоріжжі екоактивісти прибрали обмілілу берегову лінію Дніпра на острові Хортиці від 8 кубометрів сміття, зокрема шин, пластикових, жерстяних та скляних пляшок, будівельних та побутових відходів. В екоакції "Врятуємо Дніпро разом!" взяли участь близько 100 людей.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Запоріжжі після підриву росіянами Каховської ГЕС зникла вода з Дніпровського водосховища, що в районі Дніпровської ГЕС. Дно водосховища майже повністю вкрилося островами, по яких ходять люди.

Читайте також
Еколог показав, як відновлюється Великий Луг на місці Каховського водосховища. Відео
Еколог показав, як відновлюється Великий Луг на місці Каховського водосховища. Відео

Природа поступово повертається на спустошену територію

Суд наказав знести відпочинковий комплекс у прибережній захисній смузі Дніпра у Києві
Суд наказав знести відпочинковий комплекс у прибережній захисній смузі Дніпра у Києві

На початку квітня власник отримав підозру у самовільному будівництві

На Черемоші знову намагаються будувати мініГЕС: екологи висловилися проти
На Черемоші знову намагаються будувати мініГЕС: екологи висловилися проти

Це суперечить загальноєвропейській тенденції до відновлення вільної течії річок