У Львові затвердили комплексну екологічну програму

У Львові затвердили комплексну екологічну програму shutterstock

Єлизавета Волкотруб

Приймається вона раз на 4 роки

З метою охорони довкілля, забезпечення екологічної безпеки та раціонального використання природних ресурсів, у Львові прийняли комплексну екологічну програму. Її реалізація також має поліпшити екологічну ситуацію та призупинити темпи впливу людей на довкілля.

Програма визначає стратегічні напрямки планування природоохоронних заходів, про це повідомляє Львівська міська рада.

"Програму опрацьовувала Громадська екологічна рада, проводили громадські слухання. Тут визначені також напрямки фінансування сфери екології міста. Безумовно, вони є об'ємнішими, ніж те, що ми можемо профінансувати з природоохоронного фонду, але це дозволяє нам залучати інвестиції та грантові кошти для реалізації природоохоронних заходів", – зазначила керівниця управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради Галина Микітчак.

За словами Галини Микітчак, лише на основі такої програми управління в майбутньому може розподіляти природоохоронний фонд.

Комплекса екологічна програма створена для покращення життя мешканців та підняття рівня екологічної свідомості, а також активізації громадської участі у питаннях охорони довкілля.

Як повідомляла Екополітика раніше, у Рівному міська влада уклала меморандум про співпрацю з Державним агентством енергоефективності, завдяки чому місто розробить концепцію заходів з енергоефективності та зменшення викидів шкідливих речовин у повітря.

Читайте також
Дайджест екозлочинів тижня: вирубка лісів, забруднення довкілля та боротьба за землі
Дайджест екозлочинів тижня: вирубка лісів, забруднення довкілля та боротьба за землі

У Чернівецькій області судитимуть посадовця лісової галузі за знищення дерев, які "заважали" незапланованому будівництву дороги

Ані слова про екологію: пріоритети нового прем’єр-міністра Сергія Корецького
Ані слова про екологію: пріоритети нового прем’єр-міністра Сергія Корецького

За його словами, для відновлення окремого екологічного міністерства "потрібен час"

У регіонах України масово гине риба: ключові локації та причини
У регіонах України масово гине риба: ключові локації та причини

У деяких громадах заборонили ловити рибу до з’ясування обставин

Екополітика залишиться у підпорядкуванні Міністерства економіки — нардеп
Екополітика залишиться у підпорядкуванні Міністерства економіки — нардеп

Поки невідомо, хто очолить оновлене міністерство