У Києві вміст токсичних речовин в повітрі перевищив допустиму норму у 2,5 рази

У Києві вміст токсичних речовин в повітрі перевищив допустиму норму у 2,5 рази t.me/kyiv_novyny_24
Катерина Бєлоусова

Фахівці обсерваторії проаналізували 1524 проби повітря

У повітрі Києві протягом тижня з 12 по 17 лютого виявлено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду сірки у 2,4 рази.

Порівняно з попереднім тижнем, вміст забруднюючих речовин майже не змінився, йдеться у щотижневому звіті про забруднення повітря від Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

За даними обсерваторії перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) за середньодобовим вмістом діоксиду азоту становило:

  • у 1,3-2,2 рази – на площах Галицькій та Бессарабській, проспектах Берестейському та Оболонському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка;
  • перевищень не спостерігалось на пр., Науки, 37 (в районі метеомайданчика). 

Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом діоксиду сірки:

  • у 1,4-2,4 рази – на площах Бессарабській та Галицькій, проспектах Берестейському та Оболонському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка;
  • перевищень не спостерігалось на пр., Науки, 37 (в районі метеомайданчика). 

Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом формальдегіду:

  • у 1,0-1,8 рази – на площах Галицькій та Бессарабській, проспектах Берестейському, Оболонському та Науки, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та Скляренка

Фахівці обсерваторії відібрали та проаналізували 1524 проби атмосферного повітря з 16 стаціонарних постів.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Києві протягом 87% часу у 2023 році, тобто близько 10,5 місяців, індекс якості повітря, а отже рівень забрудненості, був низьким або дуже низьким.

Теги: ,
Читайте також
Київські забудовники захопили берег озера в Екопарку Осокорки
Київські забудовники захопили берег озера в Екопарку Осокорки

Окремо активісти наголошують на шкоді природоохоронній зоні, якої завдає будівництво

У київському озері Кирилівське виявили нові витоки нафтопродуктів
У київському озері Кирилівське виявили нові витоки нафтопродуктів

Це помітили під час очищення берегової лінії та рослинності

Верховний Суд залишив статус заказника за Протасовим Яром
Верховний Суд залишив статус заказника за Протасовим Яром

Справу за позовом девелопера було закрито

Рівень забруднення повітря в містах України 22 липня
Рівень забруднення повітря в містах України 22 липня

Для індустріальних міст існує попередження про промислове забруднення