У Києві виявили колосальне забруднення повітря отруйними речовинами: названо вулиці

У Києві виявили колосальне забруднення повітря отруйними речовинами: названо вулиці shutterstock
Катерина Бєлоусова

Фахівці обсерваторії проаналізували 1573 проби повітря

У повітрі Києві протягом тижня з 21 по 26 серпня виявлено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту у 4,2 рази.

Порівняно з попереднім тижнем, знизився рівень забруднення формальдегідом, йдеться у щотижневому звіті про забруднення повітря від Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

За даними обсерваторії перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) за середньодобовим вмістом діоксиду азоту становило:

  • у 2,7-4,2 рази – на площах Деміївській, Галицькій та Бессарабській, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях  Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка;
  • перевищень не спостерігалось на пр., Науки, 37 (в районі метеомайданчика). 

Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом діоксиду сірки:

  •  1,2-1,7 рази – на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, в районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка;
  • перевищень не спостерігалось на пр., Науки, 37 (в районі метеомайданчика). 

Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом формальдегіду:

  • у 1,1-2,9 рази – на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Науки, Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка.

Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом оксиду вуглецю:

  • у 1,1 рази – на вулицях Інженера Бородіна та Скляренка (26 серпня).

Фахівці обсерваторії відібрали та проаналізували 1573 проби атмосферного повітря з 16 стаціонарних постів.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Києві на Харківському масиві, станом на пʼятницю, 25 серпня, третій день поспіль у повітрі фіксували пʼятикратні перевищення гранично допустимої концентрації сірководню.

Теги: ,
Читайте також
Після обстрілу над Києвом утворився смог. Що робити жителям?
Після обстрілу над Києвом утворився смог. Що робити жителям?

Через знеструмлення пунктів екомоніторингу киянам радять орієнтуватися на запах диму

Межі ПЗФ без екологів: влада Києва затвердила нову програму охорони земель
Межі ПЗФ без екологів: влада Києва затвердила нову програму охорони земель

У столиці хочуть проінвентаризувати близько 3000 га земель природоохоронного, водного та рекреаційного фонду

Оболонський острів у Києві отримав міжнародну екологічну відзнаку
Оболонський острів у Києві отримав міжнародну екологічну відзнаку

На Оболонському острові вперше в Україні підняли Зелений прапор

У Києві знесли незаконні МАФи і облаштували на їхньому місці сквер
У Києві знесли незаконні МАФи і облаштували на їхньому місці сквер

На території Києва 18 таких локацій, де замість МАФів створили громадський простір