У Києві будуть виловлювати та стерилізувати безпритульних тварин

У Києві будуть виловлювати та стерилізувати безпритульних тварин facebook.com/UAnimals.official

Єлизавета Волкотруб

Не випускайте домашніх улюбленців на самовигул

У Дніпровському районі Києва протягом двох тижнів зооволонтери будуть виловлювати безпритульних тварин для стерилізації.

Про це повідомляє Центр захисту тварин у Facebook.

У Центрі зазначають, що відлов та стерилізація безпритульних котів і собак буде відбуватися почергово у кількох локаціях Дніпровського району:

  • 16 квітня — вул. Азербайджанська, вул. Празька, вул. Хорольська;
  • 19 квітня — вул. Кастуся Калиновського, пров. Кармелюка;
  • 23 квітня — ДВРЗ вул. Алматинська, з №1 по №60;
  • 26 квітня — ДВРЗ вул. Алматинська, з №62 по №110;
  • 30 квітня — ДВРЗ вул. Інженера Бородіна, пров. Бишівський, вул. Василя Вишиваного.

"Через 7-9 днів після відлову тварини будуть повернені на місця свого попереднього перебування", — повідомляють у центрі.

Як повідомляла Екополітика раніше, Гостомельський притулок на Київщині надає безкоштовні послуги чіпування та вакцинації для тварин місцевої громади.

Теги: ,
Читайте також
У Києві готують нові правила утримання та поводження з домашніми тваринами
У Києві готують нові правила утримання та поводження з домашніми тваринами

Громадянин не зможе завести тварину, якщо притягався за жорстоке поводження

Хостели для комах-запилювачів: у Київській області встановили особливі прихистки для бджіл
Хостели для комах-запилювачів: у Київській області встановили особливі прихистки для бджіл

У планах – створити пів сотні локацій, де зможуть оселитися бджоли та оси

В Україні вимагають заборонити полювання на диких тварин
В Україні вимагають заборонити полювання на диких тварин

Активісти вважають це злочином проти природи, яка й без того страждає через війну