Трамп вирішив відновити "прекрасну, екологічно чисту вугільну промисловість Америки"  shutterstock

Трамп вирішив відновити "прекрасну, екологічно чисту вугільну промисловість Америки" 

Ганна Велика

Він звинуватив попередню адміністрацію у веденні війни проти цієї галузі

Президент США Дональд Трамп підписав указ щодо відновлення американської вугільної промисловості, охарактеризувавши її як "чисту, красиву та необхідну для національної енергетичної безпеки".

Про це повідомили на офіційному сайті Білого дому.

Новий документ дає вугільним підприємствам право на пільги, усуває бар'єри для видобутку вугілля та визначає пріоритетність оренди земель для розробки вугільних родовищ.

Трамп вимагає від відомств скасувати будь-яку політику, яка спрямована на відмову країни від видобутку вугілля або іншим чином встановлює преференції проти вугілля як ресурсу для виробництва електроенергії.

Тепер США сприятимуть експорту вугілля та розвитку вугільних технологій, а також укладанню міжнародних угод про закупівлю американського вугілля. Новий указ також закликає використовувати цю корисну копалину для живлення нових моделей штучного інтелекту (ШІ).

На думку Трампа, вугілля має важливе значення для національної та економічної безпеки США, оскільки вугільна промисловість підтримує сотні тисяч робочих місць і додає десятки мільярдів доларів до економіки США щороку, а американські вугільні ресурси оцінюються у трильйони доларів.

За твердженням адміністрації Трампа, вугільна генерація електроенергії у США “є чистішою, ніж будь-коли”.

Чинне керівництво країни вважає, що вугілля матиме вирішальне значення для задоволення зростаючого попиту на електроенергію у зв'язку з відродженням вітчизняного виробництва та будівництвом центрів обробки даних штучного інтелекту. В адміністрації Трампа впевнені, що підтримка вугільної промисловості збільшить енергопостачання, знизить вартість електроенергії, стабілізує енергосистему США, створить високооплачувані робочі місця, підтримає зростаючі галузі та допоможе союзникам країни.

У Білому домі наголосили, що цей указ став ще одним кроком президента Трампа, “щоб забезпечити американців найдешевшою енергією та електроенергією на землі”.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у США під заборону або обмеження у використанні потрапили сотні слів у державних документах і на офіційних сайтах, зокрема ті, які пов’язані з екологією та зміною клімату.

Також ми інформували, що США виходять з фонду ООН для компенсації збитків від зміни клімату.

Читайте також
Адміністрація Трампа заборонила “кліматичну кризу” та “чисту енергію”
Адміністрація Трампа заборонила “кліматичну кризу” та “чисту енергію”

Хоча кожна адміністрація коригує офіційну мову відповідно до своїх політичних поглядів, масштаб і спрямованість цих змін у чинного президента особливо помітні

США виходять з фонду ООН для компенсації збитків від зміни клімату
США виходять з фонду ООН для компенсації збитків від зміни клімату

Згортання програм, пов’язаних із кліматом, відбувається як на міжнародній арені, так і всередині країни

Трамп відкликав $4 млрд, які США пообіцяли внести до кліматичного фонду ООН
Трамп відкликав $4 млрд, які США пообіцяли внести до кліматичного фонду ООН

Раніше Сполучені Штати виділили найбільшу суму у глобальний фонд, що допомагає понад 100 країнам боротися зі змінами клімату

Трамп в перший день президентства вдруге виводить США з Паризької кліматичної угоди
Трамп в перший день президентства вдруге виводить США з Паризької кліматичної угоди

Також він закріпив свій намір подвоїти видобуток викопного палива